Prodej stavební parcely 5506 m², Křemže

Cena: 8 900 000 Kč, Kouzelná samota se stavební parcelou
Přibližně 3,5 km od městyse Křemže, na úpatí hory Kleť a 450 m. nad vesničkou Loučej se nachází toto kouzelné a tiché místo s výhledem do kraje. Vhodné pro ty z vás, kteří chtějí: * Postavit novou chalupu k stávajícímu domu (viz příloha), přestavět stodolu na obytný dům anebo/a rozšíření stávající patra (obytné podkroví)
* Podnikat
* Chalupařit * Věnovat se chovatelství: Velká zahrada (sad 3385 m2) nabízí možnost pasení ovcí, koz. Další část zahrady slouží pro pěstování zeleniny a je oddělená plotem od spodní zahrady. K dispozici jsou původní stáje a chlévy, stodola, dřevník. Lze ihned ustájit koně, krávy, vše je v původním stavu. Dokonce zde najdete i chlívek pro prasátko. V sadě najdete: jabloně, švestky, mladou třešeň a slivoň. Ve dvoře je vzrostlá meruňka.
* Trvalé bydlení a podnikání v turismu: pronajímat stávající stavbu a rozšířit ubytovací kapacitu např. přestavbou stodoly či postavení zcela nové chalupy. Dispozice: domu Přízemí:
Předsíň a chodba
Útulná kuchyně s kachlovými kamny s možností vaření a troubou, dále funkční pec na chleba, jídelní koutem. Z kuchyně je vstup do koupelny s vanou
Velký obývací prostor s kachlovými kamny (Jotul) s horkovzdušným rozvodem do podkroví
Zadní malý pokojík
WC zvlášť v přízemí
Další pokojík s americkými kamny (lze využít jako ložnici) a za ním sklad/šatna
Podkroví: 2 ložnice, koupelna se sprchou a další WC
V patře je možnost dostavby dalších místnosti. Celková plocha pozemku: 5506 m2 Technické vybavení: * Nová elektrika v celém domě a zároveň ve všech dalších částech statku (stodola, dřevník apod.). * Voda samospádem z lesní studánky (přepadová betonová nádrž a čerpadlo). Možnost napojení na veřejný vodovod. * Trativod. K chalupě patří i majestátné lípy a rybníček. Příjezd k chalupě: věcné břemeno chůze a jízdy po louce. Další možnosti a podrobnosti při osobní prohlídce. V případě více zájemců bude nový majitel vybrán dle nejlepší nabídky. Více fotografii: https://rebeccariemova.cz/samota-u-kremze
Na závěr mi dovolte dvě věty z filmu ” Na samotě u lesa” které lokalitu zcela vystihují: Ale je tady krásně … Jo, tady jo. Křemže a nejbližší okolí: Okolí městyse Křemže je ideálním místem bydlení pro ty, kdo touží po spojení s přírodou. Křemže nabízí veškeré služby a občanské vybavení, které jsou nezbytné pro každodenní život. Od obchodů s potravinami až po školu a zdravotní zařízení, obyvatelé mají veškeré potřebné zázemí přímo ve svém dosahu. Do Českých Budějovic a do Českého Krumlov jste do 20 min. autem. Přírodní poklady:
Křemže je obklopena nádhernou přírodou, která láká k prozkoumávání a objevování. Přírodní rezervace Kleť s rozhlednou a hvězdárnou nabízí nejen úžasné výhledy, ale také možnost ponořit se do krásy okolní krajiny. Pro milovníky venkovního života je zde nekonečné množství tras a stezek, které vás zavedou do srdce přírody. Rozhledna a restaurace na Kleťi jsou častým cílem obyvatel měst v okolí.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej stavební parcely 5506 m², Křemže

Květen 29th, 2024 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.