Prodej stavební parcely 1676 m² Bohuslavice

Cena: 2 549 000 Kč, Realitní kancelář Jesenická realitní nabízí krásný, slunný a stavební pozemek v obci Bohuslavice okres Šumperk, 10 minut od města Zábřeh.

Pozemek je umístění opravdu na skvělém a slunném místě na okraji obce, kde vám nabízí ticho a klid vesnického života. Celková plocha pozemku je 1676 m2 a v územním plánu se pozemek nachází v lokalitě BV – individuální bydlení v rodinných domech. Stavba rodinného domu je povolena.

Cizí vniknutí na pozemek nehrozí, protože pozemek je zabezpečený ze všech stran silným a kvalitním plotem. V zadní části jsou vzrostlé túje které tvoří živý plot a oddělují souseda. Dále je zde dřevěné stavení, které slouží majiteli jako úschovna zemědělského strojů.

Na pozemku jsou vzrostlé ovocné stromy a je zde i menší políčko pro pěstování plodin.

K pozemku je asfaltová pozemní komunikace. Veškeré sítě plyn, voda a kanalizace vedou v cestě a přípojka el. proudu je přes cestu.

Pozemek nepotřebuje žádnou terénní úpravu, protože je krásně rovinatý a uspořádaný, nezbývá nic jiného než jenom se přijet na pozemek podívat a zvolit místo, kde bude stát váš budoucí rodinný dům.

Pokud vás táhle nemovitost zajímá, určitě si domluvte osobní prohlídku. Cena je uvedená k jednání a jsme naklonění se o ceně opravdu pobavit a věříme, že se určitě na ceně spolu domluvíme. Přijeďte se podívat, a cenu navrhněte, budeme se těšit na vaší návštěvu.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej stavební parcely 1676 m² Bohuslavice

Březen 15th, 2024 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.