Prodej stavební parcely 1081 m² Dlouhá Lhota

Cena: 4 360 000 Kč, Nabízíme k prodeji rovinný, slunný pozemek o velikost 1081 m² k výstavě rodinného domu v obci Dlouhá Lhota u Dobříše.

Dle regulativ územního plánu je lokalita určena pro výstavbu rodinných domů. Pozemek se nachází při jihozápadním okraji obce v zástavbě nových rodinných domů. Součástí ceny jsou podíly na vlastní příjezdové cestě. Elektřina přivedena. Voda zatím řešena vlastní studnou, do budoucna půjde napojit na vodovodní řad. Napojení na veřejnou kanalizaci je v plánu, zatím je nutné si zajistit individuální čištění odpadních vod.

Veškerá občanská vybavenost (školská, zdravotnická zařízení, obchody, služby, sportovní vyžití) se nachází v okresním městě Příbram vzdáleném 10 km nebo v městě Dobříš vzdáleném 8 km. Dopravní spojení s Příbramí a Dobříší zajišťuje autobus. Výborná dostupnost do Prahy, po dálnici D4 se na okraj Prahy dostanete autem za 25 min.

V Dlouhé Lhotě se nachází dětské hřiště, sportovní hřiště, hasičská zbrojnice a velmi dobře hodnocený zámecký hotel s restaurací a wellness. Nedaleko leží CHKO Brdy s horskou přírodou uprostřed Čech, která nabízí toulky lesy, kolem potoků i odlesněnými plochami. Ev. číslo: 26376.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej stavební parcely 1081 m² Dlouhá Lhota

Duben 12th, 2024 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.