Prodej stavební parcely 1064 m² Chlumy

Cena: 2 090 000 Kč, Hledáte pozemek na výstavbu svého vysněného domu a zároveň si chcete užívat klidu a blízkosti přírody?

Pak mám nabídku možná právě pro Vás!

Exkluzivně nabízíme prodej mírně svažitého pozemku obdélníkového tvaru o velikosti 1 064 m2, který se nachází v obci Chlumy, v okrese Plzeň – jih, 9 km od Nepomuku, kde je k dispozici veškerá občanská vybavenost. Jedná se o 2 oddělené pozemky o rozloze 1 000 m2 a 64 m2. Součástí prodejní ceny je projektová dokumentace ke stavbě rodinného domu včetně vyřízeného stavebního povolení. Elektrický sloupek je na okraji pozemku, voda je řešena novým vrtem o hloubce 44 metrů, kanalizace obecní.

Projekt domu: jednopodlažní rodinný dům o rozměrech 13,1 x 9,1 m se zastavěnou plochou 119,2 m2 s terasou se sedlovou střechou.
Dispozice domu: 2 x zádveří, technická místnost, WC, koupelna, obývací pokoj s kuchyní a 3 pokoje.

Jedná se o opravdu krásný, jižně orientovaný pozemek s úchvatnými výhledy do okolí. Místo je vhodné pro trvalé bydlení nebo k výstavbě rekreačního objektu.

Vzhledem k tomu, že se jedná o klidné místo mimo satelitní zástavbu s kouzlem venkova, mohu Vám tuto nabídku jen doporučit!

Rád se s Vámi osobně setkám při prohlídce, stačí si jen domluvit termín. Případné financování Vám zajistím ve spolupráci s naším finančním poradcem.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej stavební parcely 1064 m² Chlumy

Duben 25th, 2024 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.