Prodej stavební parcely 1044 m² Koňákov

Cena: 1 567 500 Kč, Úvodem:

Naše společnost Vám ve výhradním zastoupení majitele nabízí stavební parcely ve velmi žádané a klidné lokalitě obce Koňákov v Českém Těšíně. Tato nabídka je dvousečná. K dispozici je buď celý pozemek o výměře 3131 m2 nebo 1/3 pozemku (1044 m2). Vše za cenu 1502,- Kč/m2. Tzn., že potenciální zájemce může být investor, který bude chtít rozdělit pozemek na 3 části a realizovat k nim připojení IS + vybudovat rodinné domy, popř. chaty. Nebo fyzická osoba, které bude vyhovovat celá výměra pozemku (3131 m2) k bydlení, popř. odkoupí 1/3 parcely (1044 m2). Mírně svažitá skladba terénu. Přístup z obecní komunikace. Dle územního plánu, se nabízená nemovitost nachází v zóně SV – plochy smíšené obytné venkovské. Hlavní využití je vyhrazeno na stavby pro bydlení v rodinných domech. Index zastavění 20 %. Max. výška zástavby 2.NP + podkroví (9 m). El. vedení a zemní plyn vedou na okraji pozemku. Napojení na vodovodní řád je možné z obecní komunikace a to díky věcnému břemenu vodovodního vedení. Maximální občanská vybavenost díky bezprostřední lokaci Českého Těšína. Autobusová zastávka jen 4 min. pěší chůzí.

Inženýrské sítě:

1. Vodovodní řád (pitná H2O) – napojení z obecní komunikace.
2. Elektřina 230 V – na pozemku.
3. Zemní plyn – na pozemku.
4. Odpady – ČOV/septik.

Potenciál a výhody nemovitosti:

1. Napojení na veškeré inženýrské sítě.
2. Žádaná lokalita.
3. Autobusová zastávka 4. min. pěší chůzí.
4. Rodinné výlety, sportovní aktivity, procházky přírodou.

Dosah obcí:

Český Těšín (4 min.)
Havířov (12 min.)
Třinec (12 min.)
Karviná (14 min.)
Frýdek-Místek (16 min.)
Ostrava (22 min.)

Závěrem:

Finanční poradenství zajistíme zdarma s výhodným úročením.
Dále Vám nabízíme realizaci výstavby dřevostavby nebo zděné stavby od samotného počátku až do finálního stavu dle Vašich představ.
Pro další informace kontaktujte našeho makléře.
Těšíme se na Vaší návštěvu.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej stavební parcely 1044 m² Koňákov

Červen 1st, 2024 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.