Prodej rodinných domů včetně pozemků v Čeperce u Opatovic

Nabízíme výstavbu nových nízkoenergetických domů, dle Vašeho výběru na stavebních parcelách o výměrách od 473 m2 – 900 m2 v obci Čeperka u Opatovic, nedaleko Hradce Králové a Pardubic Do obce spojení autobusem a vlakem což je velkou výhodou pro rodiny s dětmi. Veškerá občanská vybavenost v obci, do 5 min. Hradec Králové, dálnice D11 2.km. Pozemky kompletně zasíťované, osvětlení, komunikace.

Naše montované rodinné domy na klíč jsou domy nové generace a vyznačují se vynikající tepelnou vlastností, stabilní konstrukcí která je profilově předimenzována a splňuje s velkou mírou statické a technické předpoklady pro moderní bydlení. Zvukové vlastnosti našich staveb ve spojení s plastovými okny s izolačním sklem zaručují výborné zvukové vlastnosti domu. Střešní plášť, který je uzavřen před dotykovou folií deskami a střešní krytinou a současně s okapním systémem, tvoří stabilní střechu domu. Naše rodinné domy jsou vysoce adaptabilní a mohou se typově odlišovat v závislosti na požadavku zákazníka. Je možné připravit individuální projekt na základě dodaných informací. První kalkulace se změnou návrhu pro klienty jsou zdarma. V případě požadavku klienta na vyřízení stavebního povolení nebo ohlášení stavby může naše firma toto povolení za Vás vyřídit a připravit. Rychlá výstavba montovaného rodinného domu(v závislosti na velikosti RD od 3 měsíců). Uvedené ceny našich domů jsou na klíč v provedení standard, včetně základové desky a DPH a začínají od 949 000,-Kč. Kompletní informace o domech na našich stránkách retail-house.cz. Uvedená cena je od nejmenšího pozemku a nejmenšího domu. Velice pěkná lokalita. Doporučujeme!
Cena: 1 565 000,00 Kč

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej rodinných domů včetně pozemků v Čeperce u Opatovic

Březen 4th, 2018 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.