Prodej, rodinný dům, 428 m2, Mariánské Lázně

Cena: 0 Kč, Dovolujeme si Vám představit rodinnou vilu k prodeji v klidné a krásné části Mariánských Lázních – Hamrníky. Již po vstupu Vás zaujme otevřený prostor, který dominuje prvnímu poschodí. Zde se nachází chodba s jedním samostatným prosvětleným pokojem, který lze využívat jako pracovnu, či pokoj pro hosty. Z této chodby zároveň vede vstup i do zastřešeného klimatizovaného bazénu a finské sauny s vlastní koupelnou. Na konci chodby se nachází rozlehlý prosvětlený prostor sloužící jako jídelna, kuchyň a obývací pokoj. Prostory jsou vymalované benátským štukem. Z obývacího pokoje i jídelny vede vstup na terasu.
V druhém patře se potom nacházejí 3 ložnice a samostatná koupelna. Jedna z ložnic disponuje prostornou šatnou, vířivkou a vlastní toaletou. Všechny tyto pokoje mají vlastní balkón situované jak na východ tak na západ.
Další výhodou domu je suterén s barem, který lze využít jako alternativní společenskou místnost. V suterénu se nachází další užitečné místnosti, jako je technická místnost, koupelna a 2 volné prostory k využití dle vašich preferencí.
Před domem je možnost parkovat až 5 aut. Celý prostor je zabezpečen bezpečnostním kamerovým systémem. Veškerá občanská vybavenost v dosahu. Dobrá dostupnost MHD, autem v centru cca 5 minut. Další podrobné informace Vám rádi s dělíme v naší RK.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej, rodinný dům, 428 m2, Mariánské Lázně

Duben 10th, 2022 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.