Prodej, rodinný dům, 3+kk, Benátky nad Jizerou

Cena: 6 612 560 Kč, Nádherný rodinný dům s pozemkem v Benátkách nad Jizerou – Exkluzivní příležitost!
Popis nemovitosti:
• Dispozice: 3+KK
• Pozemek u domu: 586 m 2
• Partner projektu: RD Rýmařov
• Stavební povolení na výstavbu: 2. čtvrtletí roku 2025
Lokalita:
• Exklusivní místo v Benátkách nad Jizerou
• Klidná lokalita U Vodojemu
Tato nemovitost představuje jedinečnou příležitost pro ty, kteří hledají ideální místo pro svůj domov snů. S rodinným domem a pozemkem o rozloze 537 m 2 budete mít možnost vytvořit si domov přesně podle svých představ.
Společnost RD Rýmařov je důvěryhodným partnerem tohoto projektu, který vám poskytne profesionální podporu po celou dobu výstavby. Cena za rodinný dům je dle standardů této společnosti. Po dohodě je možná i individuální výstavba, kdy je možné si vybrat rodinný dům podle vašich přání a možností.
Benátky nad Jizerou jsou známé svou krásnou přírodou a klidným prostředím. Tato lokalita U Vodojemu je zvláště atraktivní pro ty, kteří hledají klidné místo s dojezdovou vzdáleností do centra města a rychlým napojením na dálnici Praha – Mladá Boleslav.
Nabízíme velké slevy na rodinných domech i pozemcích a velký výběr kombinací domů a pozemků. Fotografie a vizualizace u inzerátu jsou pouze ilustrační. V případě zájmu zašleme upřesněnou nabídku konkrétního typu domu a velikosti pozemku.
V prvním čtvrtletí roku 2024 se očekává stavební povolení na inženýrské sítě, což je dalším důležitým krokem směrem k vašemu novému domovu. Termín dokončení inženýrských sítí je naplánován na konec roku 2024.
Nezmeškejte tuto vzácnou příležitost vlastnit domov ve velmi atraktivní lokalitě. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat i v případě, že máte pouze o stavební pozemek. Financování zajistíme po dohodě s naším smluvním partnerem.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej, rodinný dům, 3+kk, Benátky nad Jizerou

Leden 24th, 2024 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.