Prodej rodinného domu v Rakodavech

Cena: 3 790 000 Kč, Exkluzivně nabízím k prodeji rodinný dům č.p. 262 v obci Rakodavy – Věrovany nedaleko města Olomouc. Zastavěná plocha domu je 144 m 2 , užitná plocha je 204 m 2 . Dům je uvnitř řešený v 1. NP jako 3+1 s koupelnou, samostatným WC a komorou. Je zde vstupní chodba se schodištěm do patra. V chodbě je položená dlažba (leštěný mramor), v obytných místnostech jsou koberce. Ve 2. NP se nachází jedna obytná místnost, toaleta a komora. Navazuje půdní prostor, který je možné přestavět na obytné místnosti. Ze vstupní chodby je průchod na dvorek a zahradu. Pozemek uzavírá stodola s garáží, za kterou je cesta a za ní navazuje další pozemek o výměře 209 m 2 – zahrada se skleníkem.
Minimální kupní cena je 3 790 000 Kč a prohlídky budou probíhat dle domluvených prohlídkových termínech. Ohledně těchto termínů se informujte přímo u makléře nabídky. Majitel si vyhrazuje právo výběru kupujícího dle nabídky.
V případě potřeby Vám pomůžeme zajistit financování prostřednictvím našeho hypotečního poradce.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej rodinného domu v Rakodavech

Leden 19th, 2023 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.