Prodej rodinného domu v projektu Green-Resort Kunětická Hora

Cena: 16 890 000 Kč, Nabízíme k prodeji novostavbu rodinného domu s dispozicí 5kk, který je součástí resortu 18 novostaveb v obci Dříteč mezi Hradcem Králové a Pardubicemi.
Dům bude vystavěn jako patrový a ve vysokém standardu, použité materiály snesou nejpřísnější normy. V přízemí bude vstupní prostor, šatna, technická místnost, garáž, toaleta, komora a velký obývací prostor jehož součástí je kuchyně, z obývacího prostoru je vstup přímo na terasu. Na dostatečně velkém pozemku je možné vybudovat bazén nebo koupací jezírko.
V patře rodinného domu jsou čtyři pokoje, šatna a koupelna. Vytápění je v domě řešenou tepelným čerpadlem s rozvody v podlahách, které jsou rozděleny zónově do všech obytných místností. Součástí vybavení domu je i rekuperační jednotka. Rekuperace vzduchu se postará o to, aby byl čerstvý venkovní vzduch přiváděn do obytných místností (pokoje, ložnice, pracovny, obývací pokoje).
V případě zájmu je možné využít nabízených nadstandardů jak v domě tak i na pozemku.
Celková užitná plocha domu je 193 m 2 , a pozemek je o velikosti 735 m 2 , včetně domu, zastavěná plocha je 149 m 2
Více informací u makléře

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej rodinného domu v projektu Green-Resort Kunětická Hora

Duben 23rd, 2022 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.