Prodej rodinného domu v obci Hrochov

Cena: 0 Kč, Dovoluji si Vám nabídnout rodinný dům v Hrochově. Hrochov je vesnice, část obce Lipová v okrese Prostějov. Nachází se na sever od Lipové. Jedná se o samostatný, patrový rodinný dům se sedlovou střechou . Nemovitost se nachází v klidné lokalitě. Celková plocha pozemku je 1610 m 2 . Za nemovitostí je malebná zahrada s udírnou, garáží a sklepem. Na zahradu je praktický příjezd z ulice. Nemovitost disponuje napojením na elektřinu, obecní vodu a plyn . U domu studna. Odpady-septik. Objekt je vytápěn plynovým kotlem a kotlem na tuhá paliva. Nemovitost má dispozice 4+1-1NP- chodba, kuchyně , dva pokoje, technická místnost, koupelna a toaleta. 2.NP-chodba, dva pokoje, terasa. Dopravní dostupnost-Prostějov-22km, Konice-9km.
Výborná investiční příležitost. Nemovitost je možno financovat pomocí hypotéky s úrokovou sazbou již od 6,59%, kterou vám v případě zájmu zdarma vyřídíme. Nezávazná a bezplatná konzultace s naším specialistou. Pro bližší informace volejte.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej rodinného domu v obci Hrochov

Duben 30th, 2023 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.