Prodej rodinného domu v Českém Dubu, ul. Malý Dub

Cena: 4 599 990 Kč, Představujeme Vám prodej rodinného domu v Malém Dubu v malebné krajině s nádherným výhledem do přírody.
Dům se skládá ze 2 nadzemních podlaží a 1 podzemního podlaží, tudíž je vhodný i jako dvougenerační dům, který má podlahovou plochu cca 400m2. V 1.podlaží se nachází balkón, samostatné WC, koupelna s vanou + umyvadlo, kuchyň se spíží, obývací místnost a ložnice. Půda (2.podlaží) je velice prostorná a je připravena k rekonstrukci pro druhý byt. V podzemním podlaží je velká garáž, kotelna a prostor pro uhlí a dřevo. Na ohřev vody je bojler a kanalizace je řešena septikem.
Je to velká nemovitost a je zapotřebí rekonstrukce. Zahrada je mírně svažitá a náleží k ni malý domek pro chov drůbeže, ze kterého se může udělat kůlna. Okolí je klidné a příjemné pro relax. Je vhodné pro turistiku, cykloturistiku a jiné. Blízko do centra města i Liberce. Financování zajištěno.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej rodinného domu v Českém Dubu, ul. Malý Dub

Červen 9th, 2021 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.