Prodej rodinného domu, Pardubice

Cena: 7 700 000 Kč, Dobrý den,
nabízím Vám k prodeji rodinný dům v žádané lokalitě – Staré Hradiště – Pardubice.
Předmětem prodeje je pravá zděná část dvojdomu RD odhadem z 30. let, který byl přestavěn do dnešní podoby v pol. 70. let, s obytným přízemím obsahujícím rozestavěný byt 3+KK s terasou a patrem s bytem 3+KK s lodžií, s podsklepením a navazující samostatnou garáží a samostat. podsklep. dílnou se sklady.
Stavba domu je tradiční zděné konstrukce, obdélníkového půdorysu s vybíhající přístavbou, fasáda nezateplená, zastřešení plochou střechou s povlakovou krytinou, stropy nespalné s rovným podhledem a cihelné klenuté do I profilu, okna plastová 2skla, příprava TUV kombinovaným bojlerem a vytápění řešeno ÚT s plyn. kotlem a radiátory.
Rodinný dům je v dobrém stavebně-technickém stavu, ale přízemí je rozestavěné a nedokončené vyjma ložnice. Celkově je nemovitost dobře udržovaná, po částečné rekonstrukci a modernizaci. Původní přízemní stavba odhadem ze 30. let byla přestavěna, nadstavbou patra a dvorní přístavbou, do dnešní podoby v pol. 70. letech. Přičemž cca 3/4 přízemí nebylo dokončeno a je rozestavěno, bez finálních kompletačních konstrukcí a bez koupelny s kuchyní. Rovněž byla provedena i přístavba garáže a vedl. stavby dílny.
Pozemek se nachází v klidné poloze v rámci obce. Je napojený na kompletní inženýrské sítě.
Příslušenství a další stavby jsou garáž s navazující pergolou, vedlejší stavba dílny s dvěma sklady a sklepem, terasa u domu, zapuštěný bazén, zahradní úpravy, oplocení, zpevněné plochy, studna a přípojky IS. Parkování je možné v průjezdní garáži nebo na vlastním pozemku za domem.
Pro více informací mě prosím kontaktujte.
foto realizoval
Realitní makléř
Martin Socha

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej rodinného domu, Pardubice

Říjen 8th, 2023 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.