Prodej rodinného domu Na Dláždění, Poděbrady

Cena: 6 690 000 Kč, Nabízíme k prodeji nemovitost v historické jádru Poděbrad. Objekt se nachází v ulici Na Dláždění, jedné z nejstarších ulic Poděbrad, propojující zámek s kostelem Povýšení sv. Kříže. V těsné blízkosti se nachází také Polabské muzeum. Jedná se o velmi klidné místo i s ohledem na zavedené pěší zóny s možností vjezdu a parkování s povolením pouze pro rezidenty.
Nemovitost sestává z řadového dvoupodlažního domu o velikosti 105 m 2 a pozemku 121 m 2 z čehož 45 m 2 je dvorek ve vnitrobloku navazující na dispozice přízemí.
Jelikož se jedná o historický objekt, jsou v interiéru ponechány původní části v podobě špaletových oken, obložkových zárubní, dřevěných masivních podlah atd.
Dispozice je řešena v podobě vstupní chodby, průchozí na dvůr, ze které jsou v přízemí přístupné 2 obytné místnosti, sklep a schodiště do patra se třemi obytnými místnostmi (přesné výměry viz plánek ). Dispozičně je tak možné dům s minimem investičních nákladů případně rozdělit na 2 jednotky.
Zasíťování je klasické v podobě plynu, elektřiny , vody, kanalizace (přípojka rekonstruována v r.2018).
Jelikož v současné době nebyl majitelem nemovitosti předložen PENB, uvádíme v souladu s novelizací zák. 406/2000 Sb. energetickou třídu G

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej rodinného domu Na Dláždění, Poděbrady

Červenec 24th, 2022 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.