Prodej rodinného domu, Horní Libchavy

Cena: 3 500 000 Kč, Představujeme Vám prodej samostatně stojícího rodinného domu s dvěma byty a garáží v Libchavách, místní části Prostřdní Libchavy – ihned v blízkosti školy, Konzumu.
K domu náleží pozemek o celkové výměře 674 m2. Jedná se o částečně podsklepený objekt s využitým podkrovím.
V přízemí se nachází bytová jednotka 2+1 s koupelnou a WC, dále komora a dvě technické místnosti, napojené na garáž. Tato část je původní, s lokálním topením. Podlahy v této části jsou dřevěné, stejně jako dveře. V koupelně je bojler na teplou vodu, vana a sprchová část.
Podkroví nabízí bytovou jednotku 3+kk s vlastním soc. zázemím, novější. Obývací pokoj navazuje na kuchyň. Koupelna je vybavena nábytkem na míru. Ložnice má velkou vestavěnou skříň. Další pokoj má také nábytek na míru. Na patře je také komora a šatna. Vytápění domu je řešeno v přízemí elektrickým topením, v podkroví plynovým kotlem, není tedy problém napojit celý dům na plynové vytápění, protože druhý uzávěr je připraven v garáži. El. přípojka je jak na 240 V tak na 380 V.
Fasáda není zateplená, ale rok nová. Okna jsou všude plastová a na přední straně i protihluková z roku 2007.
V garáži je umístěn chladící box – byl využíván na květiny. Je možno využít na další jiné …. jako potraviny apod.
Terasa je orientována na jihovýchod a je skoro po celé šíři domu.
Obec Libchavy má přibližně 1635 obyvatel a je převážně podél hlavní komunikace I. třídy č. 14. Ve směru z Ústí nad Orlicí na Hradec Králové. Obec má základní občanskou vybavenost – mateřská a základní škola, obchody, restaurace, motorest, pensiony, poštu, zubní ordinaci, rehabilitační zařízení, Akademii Libchavy, sportovní zařízení atd … autobusovou, vlakovou zastávku směr Letohrad.
Vše Vám nabízíme na 3D modelech a fotografiích.
Video-prohlídka a tepelný štítek se připravují.
Zavolejte nám o prohlídku.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej rodinného domu, Horní Libchavy

Červenec 1st, 2018 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.