Prodej rodinného domu 96 m² Dolní Němčí

Cena: 3 050 000 Kč, Nabízíme k prodeji rodinný dům 4+1 s velkým dvorem a zahradou do svahu, která nabízí prostor pro pěstování a relaxaci v malebné obci Dolní Němčí.
Topení je zajištěno krbem (rozvod horkého vzduchu do dalších dvou místností) a nebo elektrickým akumulačním topením, ohřev vody je řešený elektrickým bojlerem, voda je z obecního vodovodu a případně je k dispozici i studna, plyn do domu zaveden není.
Před 15 lety provedena částečná rekonstrukce domu (výměna oken v přední části domu, koupelna, toaleta a krb s rozvody). A před 20 lety byla provedena výměna cca 2/3 střechy.
Nemovitost se prodává včetně vybavení dle fotografií.
Vedlejší prostor nabízí možnosti dalšího využití, například pro pergolu, dílnu či garáž.
Dům je vhodný pro rodinu, která si chce vytvořit domov podle svých představ a zároveň ocení možnost využít prostorný pozemek pro své koníčky nebo relaxaci. Dům je obyvatelný, ihned k nastěhování a případnou modernizaci lze provádět průběžně. Celková výměra pozemku činí 973 m².
V obci Dolní Němčí je plná občanská vybavenost a roku 2018 se stala Vesnicí roku.
Pro více informací nebo domluvení prohlídky kontaktujte makléřku. Těšíme se na vaši návštěvu, kde si můžete prohlédnout potenciál tohoto domu a jeho okolí osobně. Ev. číslo: 646230.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej rodinného domu 96 m² Dolní Němčí

Květen 24th, 2024 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.