Prodej rodinného domu 92 m² Velká Kraš

Cena: 890 000 Kč, V zastoupení majitele realitní kancelář Jesenická realitní nabízí k prodeji chaloupku s pozemkem v obci Velká Kraš

Dům patří k posledním stavbám tohoto typu a záleží na zájemci jestli dům zachová. Stav domu je totiž před kompletní rekonstrukcí.

Pozemek se díky sítím: el, vodovodu a plynovodu může využít jako stavební parcela. Podle územního plánu pozemek leží v lokalitě BV – plocha k bydlení, rodinný domy – venkovské. Hlavní využití pozemku je stavby pro bydlení v rodinných domech.

Dům leží ve velmi klidné části obce, kde určitě oceníte venkovský život spojený s přírodou. Milovníci přírody, turistiky a relaxace si zde přijdou opravdu na své. Do nejbližšího lesa to není daleko a okolní krajina vás naláká na zdejší tůry po přírodě a okolí a cyklostezky, které jsou propojené s obcí Černá Voda.

Celková plocha pozemku je 1063 m2. Pozemek je oplocený a příjezdová cesta vede až k samotnému domu.

Na pozemku je několik ovocných stromů a keřů, jako jsou jabloně a hrušně. Velkou dominantu na pozemku tvoří strom Jedle bělokorá, která svým vzrůstem umí zaujmout.

Jste milovníkem chaloupek a hledáte starší dům, nebo pozemek v této lokalitě? Nebo hledáte zasíťovaný stavební pozemek ke stavbě rodinného domu? Obě tyhle varianty vám táhle nemovitost nabízí.

Pokud vás táhle nemovitost zajímá, určitě si domluvte osobní prohlídku. Cena je uvedená k jednání a jsme naklonění se o ceně opravdu pobavit a věříme, že se určitě na ceně spolu domluvíme. Přijeďte se podívat, a cenu navrhněte, budeme se těšit na vaší návštěvu.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej rodinného domu 92 m² Velká Kraš

Duben 12th, 2024 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.