Prodej rodinného domu 82 m2 Spálené Poříčí

Cena: 3 990 000 Kč, K prodeji představujeme novostavbu rodinného domu 3+kk v klidné části města v Riegrově ulici ve Spáleném Poříčí. V místě je dobrá občanská vybavenost (MŠ, ZŠ, OÚ, obchody, pošta, bankomat, lékaři, sportoviště, dětské hřiště, stezky pro děti i cyklostezka). Dům byl zkolaudován v prosinci 2017. Zastavěná plocha domu je 60 m2. Před domem je parkovací stání a celou zahradu tvoří jen zpevněná plocha.

V přízemí domu je obývací pokoj s kuchyní a dále koupelna s WC, v prvním patře jsou dva pokoje a koupelna s WC. Nemovitost je napojena na městskou vodu, kanalizaci a elektřinu. Plyn je přiveden v komunikaci cca 2m od hranice pozemku.

Vytápění domu řešeno samostatným elektro kotlem do podlahového topení nebo radiátorů a je zde možnost případně využít krbová kamna.

Tento dům stavěla firma majitele, která ho postavila v nejvyšší kvalitě a majitel na stavební součásti garantuje pěti letý servis od data prodeje.

Dům je možný využít i pro investiční záměr se stávajícími nájemníky.

V případě více zájemců si prodávající vyhrazuje právo prodat zájemci s nejvyšší nabídkou.

S financováním Vám pomůže majetkový a hypoteční specialista.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej rodinného domu 82 m2 Spálené Poříčí

Duben 15th, 2022 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.