Prodej rodinného domu 80 m2 Potoční, Dobronín

Cena: 1 790 000 Kč, Chcete zažít spoustu šťastných a radostných chvil na vesnici? Pak je tento útulný domek s dispozicí 2+1, který stojí v obci Dobronín právě pro Vás. Obec se nachází 11 km od krajského města Jihlavy. Díky krásnému prostředí Vám lokalita nabídne dostatek soukromí a pocit svobody.

Domeček je sice jako dědeček, ale poradím Vám, jak z něho udělat mladíka. Stačí dát dohromady stěny, také novou střechu a nakonec ho pořádně zabalit do tepelně izolačního kožichu.
Kuchyně je v dobrém stavu a je doplněna kachlovými kamny, které nejsou v domech samozřejmostí. Pokud zapojíte svou fantazii a podíváte se na střechu, tak si určitě dovedete představit rozšíření půdního prostoru a tím i samotné zvětšení dispozice. Rekonstrukce tohoto domu Vám umožní vstup z kuchyně přímo na terasu.

K domu patří kolna a pozemek o výměře 639 m², který Vám umožní volné ruce a kreativitu při tvoření své vlastní zahrádky. Do objektu jsou zavedeny všechny inženýrské sítě. Elektřina je nově udělaná v obývacích místností.

V obci sídlí základní a mateřská škola, zdravotní středisko, veřejná knihovna a úřadovna České pošty.

Pokud se chcete přesvědčit o místě stvořeném k odpočinku. Tak Vás zvu na prohlídku, kde se dozvíte podrobnější informace.

Novým majitelům zajistíme optimální podmínky financování koupě.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej rodinného domu 80 m2 Potoční, Dobronín

Červen 6th, 2021 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.