Prodej rodinného domu 80 m² Mnetěš

Cena: 3 300 000 Kč, Dumrealit.cz Vám zprostředkuje možný prodej rodinného domu 3+1 v obci Mnetěš nedaleko Roudnice nad Labem. Dům má dvě nadzemní podlaží a je nepodsklepený, samostatný. Ve spodní části domu může být kuchyně a obývací pokoj. Dále menší sklad vedle něhož je samostatná koupelna – koupelna by šla rázem zvětšit a zase samostatná toaleta. V horním patře, kam se dostaneme po betonových schodech jsou další dvě místnosti sloužící jako ložnice a také vstup na nedokončenou terasu, případně by zde mohl vzniknout další pokoj.
Dům je napojený na všechny veřejné sítě, tj. plynovod, elektřina, voda a kanalizace.
Vzhledem ke stáří domu jsou zde nízké stropy. Podlahy jsou betonové, v horním patře dřevěné. Jsou zde plastová okna a plastové vchodové dveře. Dům je ale jinak před kompletní rekonstrukcí určen Vám, kteří si bydlení chcete od základu přizpůsobit podle svého vkusu a stylu.
Mnetěš je obcí na úpatí hory Říp. Je také první obcí Ústeckého kraje na cestě z Prahy po silnici Praha -Teplice. V bezprostřední blízkosti vede dálnice D8. Oba sjezdy jsou v obou směrech cca 10 km od Mnetěše. V obci je základní a mateřská škola a také hostinec s kulturním sálem a obchod s potravinami.
K inzerci kromě fotek připojujeme i matterport, můžete tedy i dům shlédnout v klidu domova a pokud Vás tato nemovitost zaujme, dům Vám osobně ráda ukáže makléřka nemovitosti Jana Čmejlová. Ev. číslo: 647477.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej rodinného domu 80 m² Mnetěš

Červen 2nd, 2024 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.