Prodej rodinného domu 650 m² Odry

Cena: 2 490 000 Kč, Nabízíme k prodeji rodinný dům v malebné obci Kamenka v Odrách.
Aktuálně je dům řešen dispozičně na dvě patra – 1.NP 4+1 v 2.NP 4+KK. Součástí domu je terasa o velikosti 12m2 a velká stodola.
Dům je vhodný k rekonstrukci, která umožní bydlení i pro vícegenerační rodinu, mohou se zde vybudovat samostatné jednotky určené k pronájmu, ale také k vybudování ranče. Využití je rozsáhlé, jak pro osobní, tak i pro podnikatelské záměry.
Celková zastavěná plocha domu je 276 m2, po rekonstrukci může být však až 650 m2. Nezastavěná plocha pozemku je 1803 m2. Velikost pozemku nabízí široké využití, a to jak pro okrasnou zahradu s bazénem, tak i chovu koní nebo jiných hospodářských zvířat.
Na začátku pozemku vede dle územního plánu splašková kanalizace, v domě je elektřina, plyn zde není. Dům je vytápěn kotlem na tuhá paliva.
V obci je restaurace, dětské hřiště, školka. Obec je klidná a nachází se v nádherné přírodě, která vybízí k různým aktivitám ať sportovním tak relaxačním.
Pokud Vás nemovitost zaujala, kontaktujte mě, ráda Vám poskytnu bližší informace a domluvíme si prohlídku.
S financováním a rekonstrukcí Vám rádi pomůžeme.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej rodinného domu 650 m² Odry

Duben 3rd, 2024 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.