Prodej rodinného domu 520 m² Baška

Cena: 13 690 000 Kč, Hledáte jedinečný dům se zahradou, bazénem a soukromím?
Ráda Vám takový dům nabídnu v obci Baška u Frýdku – Místku.

Tento dům má tři patra, kde každé patro má svou koupelnu a toaletu. Za největší povšimnutí stojí koupelna v nejnižším patře. V koupelně je umístěna vířivka, ze které je výhled na zahradu s bazénem.
Dále Vás okouzlí kuchyně, která je vyrobena z masivu a to od firmy Sykora. Všechny pokoje jsou prostorné a většina z nich vybaveny vestavěnými skříněmi, včetně samostatné šatny. Je zde i atypický pokoj, který lze využit jako dětský, kde se děti mohou opravdu vyřádit a upustit uzdu své fantazii.
Převažujícím materiálem v domě je dřevo, ze kterého bylo vyrobeno i schodiště, které je dominantou domu. Veškeré dveře, které se v domě nacházejí jsou také z masivního dřeva.
Součástí domu je prostorná garáž, kde se vejdou až 3 auta.

K domu patří zahrada, ve které je umístěn bazén 3×9 m na slanou vodu s protiproudem a zastřešením. Bazén je vyhřívaný, je v něm umístěna nová fólie, nově napuštěná voda a proveden celkový servis pro nadcházející koupací sezónu.
V zadní části zahrady protéká malý potůček a je zde možnost přírodního jezírka.
Dům je umístěn v klidné části Bašky, ale zároveň je v blízkosti veškerá občanská vybavenost.
Vytápění domu je zajištěno plynovým kotlem Baxi.

Zdá se vám tento dům příliš velký?
Dům se dá využít pro Airbnb, pronájmy a nebo také jako penzion s týdenními pobyty, kdy se v přízemním patře dá zřídit recepce.
Tento dům má opravdu široké využití.

Neváhejte a přijďte na prohlídku tohoto domu, ráda Vás provedu.
S financováním Vám rád pomůže náš finanční specialista.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej rodinného domu 520 m² Baška

Červen 7th, 2024 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.