Prodej rodinného domu 4+kk , pozemek 348 m 2

Cena: 6 500 000 Kč, V exkluzivním zastoupení majitele Vám nabízíme k prodeji samostatně stojící rodinný dům 4+kk s garáží v Moravském Krumlově, okr. Znojmo. Dvoupodlažní dům stojí na jednom z nejvýše položených míst s výhledem, jemuž nebrání zástavba, v blízkosti barokní poutní kaple sv. Floriána, Mariánské studánky, vodopádu, Čertova kamene a dalších krás obce. Dominantou Moravského Krumlova je nově zrekonstruovaný renesanční zámek, kde našla opět své místo Slovanská epopej.
Celková plocha pozemku je 348 m 2 , zastavěná 128 m 2 .
Na výstavbu domu byly použity porobetonové cihly značky Heluz, krytina střechy betonová taška, osazení oken šestikomorová trojskla. Interiérová barva oken i dveří bílá, exteriérová šedá. Nemovitost je napojena na kanalizaci včetně dešťové, elektřinu ,plyn na hranici pozemku.
Dispozice : 1NP – z chodby je vstup do garáže ,koupelny, WC, schodiště a prostorné slunného obývacího pokoje s kuchyní. Slunné jsou díky orientaci na jižní stranu a dvou velkých oken z nichž je jedno francouzské se vstupem na plánovanou zahradu.
2NP – tři prostorné pokoje, koupelna, WC, šatna, chodba a schodiště. Velkou výhodou jsou jednotlivé vstupy do všech místností domu.
Na střeše nad schodištěm je zabudovaný světlovod.
Obec Moravský Krumlov s kompletní technickou i občanskou vybaveností má cca 5729 obyvatel. V rámci občanské vybavenosti jsou k dispozici: mateřské a základní školy, gymnázium, střední škola, workoutové hřiště a další sportoviště, posilovny, koupaliště, knihovna, ordinace lékařů, lékárny, obchody, Albert a Penny Market. Dopravní dostupnost : autobusy místní dopravy, vlak. Vzdálenost do Znojma 30 km, Brno 42 km.
Pokud Vás zaujala nabídka rodinného domu, který si můžete dokončit dle vlastních představ a možností ,ráda Vám jej představím.
Uvedená cena je za pozemek a stavbu v tomto stupni dokončení.
S financováním Vám rádi pomůžeme. Dle projektu je uvedená energetická třída B.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej rodinného domu 4+kk , pozemek 348 m 2

Květen 25th, 2023 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.