Prodej rodinného domu 4+kk, 126 m2, pozemek 693 m2, Brodce nad Jizerou

Cena: 11 990 000 Kč,
Prodej novostavby nízkoenergetického (energetická náročnost A) rodinného domu 4+kk (126 m 2 )
stojícího na pozemku 693 m 2 v obci Brodce nad Jizerou, která se nachází nedaleko dálnice D10 mezi
Prahou a Mladou Boleslaví, pouhých 20 minut jízdy autem z Černého Mostu, přímo na exitu 33 Brodce. Rodinný dům včetně
samostatně stojící garáže byl dokončen v dubnu 2024 ve velmi vysoké standardu s důrazem na luxusní
a kvalitní zpracování a nabízí dostatek soukromí a krásné výhledy do okolní zeleně.
Dům je vytápěn tepelným čerpadlem Vaillant, napojeným na podlahové topení v celém domě. Na pozemku je nově vyvrtaná
53 m hluboká studna s pitnou vodou, možnost napojení i na obecní vodovod. Kanalizace řešeny pomocí DČOV s kapacitou pro 4-6 osob. Veškeré svody ze střech – dešťová voda na zalévání – ukončeny v retenční nádrži o objemu 6m3.
Ploché střechy garáže a části obývacího pokoje řešeny, jako „zelené střechy“ – pro eliminaci teplotních výkyvů v budovách. Celý dům má na oknech přípravu pro osazení venkovních žaluzií – vše řešeno podomítkově, stačí osadit žaluzie.
Obývací pokoj – otevřený do krovu – je osazen klimatizací s možností přitápění a samozřejmostí je komín s přípravou pro osazení krbových kamen. Celý objekt je střežen kamerovým systémem (8 kamer) s dálkovým přístupem, zaveden internet 100mbit/s, včetně možnosti využití TV programů z nabídky operátora a je zde rovněž instalována WiFi, se stabilním pokrytím celého pozemku. Samozřejmostí je zabezpečovací systém. Kompletně zařízená kuchyňská linka všemi spotřebiči energetické náročnosti AAA od spolehlivé značky Siemens. Samostatně stojící, ale vkusně začleněná lednice s mrazákem – Liebherr, rovněž kategorie AAA, s nejnižšími provozními náklady na spotřebu / rok. V technické místnosti Parní pračka AEG – rovněž energetická třída A.
Z kuchyně je možný přímý vstup na zahradu – balkonovými dveřmi. Všechny pokoje mají přímý vstup na zahradu – balkonové dveře, PSK – či HS portál.
V celém domě bezfalcové dveře s magnetickými zámky. Část dveří řešena jako zásuvné do pouzdra, pro úsporu místa. Dveře do části domu, kde se nachází ložnice/šatna/sprcha – jsou akusticky odhlučněné – zvuk tlumící.
Dispozice domu tvoří vstupní hala, chodba, technická místnost s toaletou, koupelna s vanou a toaletou, prostorný obývací pokoj s kuchyňským koutem, hlavní ložnice se šatnou a koupelnou (sprcha, toaleta) – nad kterými je vybudován velkorysý úložný prostor po celé šíři domu- přístupný po výklopných schůdcích, dvě ložnice – částečně otevřené do krovu a se šikovným úložným prostorem v podkroví, které je prosvětlené výklopnými střešními okny VELUX, samostatně stojící garáž s elektricky ovládanými vraty.
Benátky nad Jizerou jsou vzdálené 5 minut jízdy autem, Praha – Černý Most 20 minut jízdy autem, Mladá Boleslav 10
minut jízdy autem. Základní škola, mateřská školka a dětské hřiště s altánem 400m od domu pod kopcem, v obci se nachází potraviny, restaurace, autobusová zastávka přímo před školou a dále druhá u prodejny potravin, Zásilkovna, AlzaBox.
Doporučujeme prohlídku.
Energetická náročnost budovy: A (mimořádně úsporná)

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej rodinného domu 4+kk, 126 m2, pozemek 693 m2, Brodce nad Jizerou

Duben 26th, 2024 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.