Prodej rodinného domu 3+kk, Trojovice

Cena: 3 750 000 Kč, Dobrý den,
nabízím Vám k prodeji udržovaný zděný solitérní rodinný dům, s obytným přízemím a částečně upraveným podkrovím celkové dispozici 3+KK. Na dům navazuje zastřešené sezení a přes dílnu se dostanete na zadní část zahrady.
Stavba domu je tradiční zděné smíšené konstrukce kámen/cihla, obdélníkového půdorysu, zastřešení polovalbovou střechou s betonovou taškovou krytinou, měděné klemp. kce, dřevěný vázaný krov, stropy Hurdis, okna plastová, příprava TUV el. bojlerem a vytápění řešeno ÚT s el. kotlem a radiátory, kamna, v koupelně el. podlahové topení.
Rodinný dům je standardně vybaven a proveden, v dobrém až velmi dobrém stavebně-technickém stavu po zásadní rekonstrukci a modernizaci, která proběhla v letech 1998-2003. Byla provedena nová střešní konstrukce, plastová okna, oprava fasády, část. úprava stropů, vestavba pokoje v podkroví, celková modernizace interiéru včetně podlah, rozvodů instalací, nové hyg. zařízení, ÚT s podlah topením koupelny, kuchyně s KL, SDK podhledy, dále byl dům obkopán a vložena nopová folie, nová střešní krytina kolny, okap. chodník, část oplocení, apod.
Pozemek je napojený na inženýrské sítě, vody, plynu a elektřinu, venkovní úpravy jsou dokončeny.
Příslušenství a další stavby jsou vedlejší samostatné stavba kolny s navaz. přístřeškem pro posezení, zahradní úpravy, oplocení, zpevněné plochy, studna, jímka a přípojky inženýrských sítí.
Přístup zajištěn z veřejné komunikace.
Stavba rodinného domu je situována na jižním okraji obce, vlevo při místní průjezdní komunikaci, při výjezdu z obce směr Řestoky. Vzdálenost do středu města cca 300m. Okolí nemovitosti tvoří původní stabilizovaná zástavba venkovských usedlostí a RD s pozemky, dále za domem pole a zemědělské stavby. Jedná se o klidnou lokalitu vhodnou k bydlení. Obec Trojovice se rozkládá cca 10km JV od centra Chrudimi a 3,0km severně od Chrasti resp. 2,5km jižně od Hrochova Týnec, na levém břehu řeky Novohradky a jižně pod silnicí I. třídy č. 17 spojující Chrudim s Vysokým Mýtem. V místě chybí OV pouze OÚ s knihovnou, obchod v Řestokách či Přestavlkách, nejbližší základní služby v Chrasti či Hrochově Týnci a plná OV v Chrudimi. Dopravní obslužnost zajišťuje BUS.
Pro více informací mě prosím kontaktujte
foto a video realizoval
Realitní makléř
Martin Socha

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej rodinného domu 3+kk, Trojovice

Září 4th, 2022 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.