Prodej rodinného domu 3+kk, Konětopy

Cena: 12 000 000 Kč, Nabízíme novostavbu rodinného domu 3+kk, 120 m2 na pozemku 1.745 m2 na polosamotě u lesa, nedaleko přírodního koupaliště. Jedná se o novostavbu, která ještě není zkolaudovaná (schází interiérové dveře a obložky) K výstavbě domu byly použity kvalitní materiály. Dispozice domu je velmi praktická: kuchyně spojená s obývacím pokojem odkud je východ na plánovanou terasu s pěkným výhledem na les, ložnice s východem na terasu, dětský pokoj, koupelna s vanou a sprchovým koutem, komora a technická místnost. V celém domě je podlahové vytápění. Velikost pozemku nabízí dostatek prostoru pro relaxaci a venkovní aktivity. V podkroví domu jsou připravené přípojky na možnou vestavbu dalších tří pokojů a koupelny s toaletou.
Konětopy jsou malebná obec ležící v okrese Praha -východ. Obec se nachází v krásné přírodní lokalitě, obklopena lesy a loukami a nabízí vynikající možnosti pro turistiku, cykloturistiku a další venkovní aktivity. V okolí se nachází několik přírodních koupališť.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej rodinného domu 3+kk, Konětopy

Září 16th, 2023 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.