Prodej rodinného domu 360 m² Ženklava

Cena: 7 770 000 Kč,
Hledáte nemovitost, která splní požadavky i náročnější rodiny a zároveň nabídne dostatek prostoru pro relaxaci a koníčky? Pak věnujte pozornost této jedinečné nabídce. Nabízíme k prodeji rodinný dům s nadstandardním prostorem a zázemím. Dům o rozměrech 13 x 9 metrů se pyšní třemi plnohodnotnými podlažími a praktickým podsklepením. Prosluněný obývací pokoj s moderně vybavenou kuchyní a jídelnou se stane srdcem vašeho domova. Dům dále disponuje koupelnou a dostatkem pokojů, které si můžete upravit dle vašich potřeb. Kromě komfortního bydlení vám tato nemovitost nabízí i další bonusy.
Dvougaráž o rozměrech 10 x 6 metrů s dílnou a hospodářskou místností. V garáži pohodlně zaparkujete automobily a veškeré nářadí. Dílna se stane ideálním zázemím pro kutilování a hospodářská místnost poslouží jako úložný prostor. Vlastní studna s pitnou vodou vám zajistí nezávislost na dodávkách vody a vždy budete mít k dispozici kvalitní zdroj. V bazénu si v horkých letních dnech vychutnáte osvěžení a zábavu s rodinou a přáteli. V domě obecní vodovod. Vytápění plyn nebo tuhá paliva s možnosti si vybrat způsob vytápění, který vám nejvíce vyhovuje. Pozemek o rozloze více jak 1 000 m2. Na rozlehlém pozemku si vykouzlíte vlastní oázu klidu a relaxace. Užijte si grilování s přáteli, zahradní slavnosti, hry s dětmi nebo pěstování květin a zeleniny. V případě zájmu kontaktujte makléře.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej rodinného domu 360 m² Ženklava

Duben 28th, 2024 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.