Prodej rodinného domu 3+1 se dvorky v Brně

Cena: 9 995 000 Kč, Ve výhradním zastoupení majitele v městě Brno. Jedná se o hezký jednopodlažní rodinný dům 3+1, bez obytného podkroví, se dvěma dvorky.
Dispozice:
Po vstupu do domu se ocitneme ve vstupní chodbě. Z ní se dostaneme dveřmi vpravo do koupelny s vanou a toaletou. Na konci chodby se nachází obývací pokoj s dveřmi na dvůr. Dále se můžeme z chodby vejít levými dveřmi do kuchyně a jídelny. Z kuchyně můžeme vejít do ložnice s prostornou šatnou nebo do pokoje, který je dveřmi propojen s obývacím pokojem.
Rekonstrukce:
Dům je po několika rekonstrukcích, z nichž největší proběhla v roce 1995 a zahrnovala výměnu vodovodních rozvodů a kanalizačních odpadů, výměnu elektrických rozvodů, izolace proti vlhkosti, dále nové betonové podlahy, rekonstrukci omítek, a zateplení uliční fasády 5cm polystyrénem. Následně v roce 2012 byly udělány nové rozvody topení v mědi a v roce 2020 byl instalován nový plynový kotel.
Sítě:
Voda – vodovodní řád
Elektřina – 220/400V
Vytápění/TUV – ústřední topení napojené na plynový kotel
Odpad – kanalizace
Jaké jsou náklady spojené s bydlením?
Voda 500,-Kč, Elektřina 1100,-Kč, Plyn 2200,-Kč,

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej rodinného domu 3+1 se dvorky v Brně

Duben 7th, 2024 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.