Prodej rodinného domu, 301 m2, Pardubice – Studánka

Cena: 6 240 000 Kč, Prodej rodinného domu o dispozici 5+1 v žádané lokalitě v Pardubicích, v městské části Studánka, ulice Ve Stezkách.
Dům má dvě podlaží, v prvním se nachází kuchyň s jídelnou, obývací pokoj a dva pokoje, přičemž jedna z nich je průchozí, dále samostatné WC, koupelna a komora. Další dva pokoje naleznete ve druhém podlaží, kde je i prostorný a momentálně nevyužitý půdní prostor, v rámci něhož lze vybudovat další obytné místnosti.
Na pozemku se také nachází kůlna a garáž pro uskladnění zahradního vybavení, jízdních kol nebo marmelád.
Do 5 minut chůze od domu leží základní i mateřská škola, pošta, restaurace, obchod s potravinami a dvě zastávky MHD (odkud jezdí č. 1, 11, 13 nebo 8). I přes širokou občanskou vybavenost je dům situován v klidném místě, zhruba 100 metrů od hlavní silnice.
Nemovitost je v udržovaném stavu, ovšem pokud byste ji chtěli rekonstruovat, tak pro lepší představivost, jak by to mohlo poté vypadat, si můžete prohlédnout vizualizace ve fotogalerii.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej rodinného domu, 301 m2, Pardubice – Studánka

Květen 30th, 2021 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.