Prodej rodinného domu 300 m2 K Ráji, Jaroměřice nad Rokytnou

Cena: 1 900 000 Kč, Hledáte dům či investiční nemovitost , kterou si můžete upravit dle vlastních představ? Pak Vás tento dům určitě zaujme.

Nabízíme k prodeji řadový RD 3+1 se zahradou, stodolou a hospodářskou budovou v centrální části města Jaroměřice nad Rokytnou. Cihlový dům je vhodný k rekonstrukci, přestavbou hospodářských budov lze docílit další bytové jednotky 1+1.
Na domě byla dělána rekonstrukce kuchyně (sanace zdí, elektřina, zateplení stropu) a obývacího pokoje. Dům je napojen na kanalizaci, elektřinu, plyn a voda rozvedena z kopané studny (16 m). Dům je vytápěn plynovým kotlem a během dlouhých zimních večerů lze zrelaxovat u krbových kamen v obývacím pokoji u sklenky svařeného vína. Zahrada s hospodářstvím a stodolou jsou ideální pro chov zvířat, pěstování vlastního ovoce a zeleniny.

Fincentrum Vám nabízí možnost vypracování nezávislého porovnání a tvorby hypotéky na míru dle Vašich požadavků a možností. Díky exkluzivním podmínkám u finančních institucí, perfektní znalosti trhu a kvalitnímu klientskému servisu se můžete spolehnout, že Vám doporučíme nejlepší financování Vaší nemovitosti a pomůžeme vyřídit veškeré náležitosti.

Ráda se s vámi potkám na osobní prohlídce.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej rodinného domu 300 m2 K Ráji, Jaroměřice nad Rokytnou

Prosinec 5th, 2020 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.