Prodej rodinného domu 290 m² Hamrníky

Cena: 8 880 000 Kč, Hledáte možnost, jak v jedné nemovitosti spojit bydlení s podnikáním? Pak pro Vás máme výjimečnou nabídku. Velký rodinný dům po rekonstrukci v Mariánských Lázních, v městské části Hamrníky, cca 3 kilometry od centra města.

Dům stojí na parcele o velikosti 596 m2 a před nedávnem prošel kompletní rekonstrukcí, provedenou s citem, vkusem a za použití těch nejkvalitnějších materiálů. Dům má dvě nadzemní podlaží a není podsklepený. V přízemí domu se nachází jeden apartmán (44 m2) a další tři pokoje hotelového typu (celkem 11 lůžek), včetně příslušenství, dílna a garáž. Apartmán a pokoje v přízemí jsou využívány pro rozšíření nabídky sousedního hotelu Pelikán. Celé první patro zabírá nadstandardní bytová jednotka o dispozici 4+kk o podlahové ploše přes 150 m2. K domu patří malá zahrada s terasou pro posezení, s grilem a vířivkou.

Dům je možné koupit samostatně a nebo v kombinaci se sousedním hotelem Pelikán, který byl postaven jako novostavba v devadesátých letech minulého století a zkolaudován v roce 1994. Od té doby je pečlivě a důkladně udržován a pravidelně probíhají dílčí rekonstrukce podle potřeby. Hotel tak plně vyhovuje všem nárokům moderní doby a nevyžaduje žádné další okamžité investice. Ve třech podlažích hotel nabízí celkem 44 lůžek (s další možností přistýlek) ve 22 pokojích. V přízemí jsou umístěny dva bezbariérové pokoje, v prvním patře je dalších 10 pokojů a stejně tak v patře druhém. Hotel nemá výtah. Všechny pokoje jsou stejného rozměru (17 m2), jsou dvoulůžkové a mají standardní zařízení a vybavení. Koupelna s toaletou a sprchovým koutem, televize, internet (WiFi), telefon. V přízemí hotelu se nachází útulná hotelová restaurace (50 míst) s plně vybavenou kuchyní a odpovídajícím skladových zázemím, prádelna, kotelna, místnost pro masáže a kancelářské prostory. Objekt je napojen na všechny inženýrské sítě a má vlastní plynovou kotelnu. Pokoje jsou vytápěny radiátory, v koupelnách je podlahové topení, stejně tak v hotelové restauraci. Celková užitná plocha činí 750 m2. Pozemek má rozlohu 702 m2, z toho 320 m2 je zastavěná plocha. Hotel je hojně využíván českými i zahraničními návštěvníky a v období březen až říjen má téměř stoprocentní obsazenost.

Velký rodinný dům a sousední fungující a prosperující hotel, celkem 1.298 m2 pozemků.. Každou z nabízených nemovitostí je možné koupit samostatně, ale cenová nabídka za obě najednou je výhodnější. Využijte této ojedinělé příležitosti k výhodné investici do lázeňství a turistického ruchu v krásném lázeňském městě, které je součástí Seznamu světového dědictví UNESCO. Zavolejte, rádi Vám poskytneme další informace, případně vás nabízenými objekty provedeme.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej rodinného domu 290 m² Hamrníky

Prosinec 12th, 2023 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.