Prodej rodinného domu 250 m², Frymburk

Cena: 7 900 000 Kč, Exkluzivně nabízíme k prodeji řadový rodinný dům se zimní zahradou v obci Frymburk se zastavěnou plochou 115m2 a k tomu zahradu o celkové výměře 207m2. Protože je tento dům již z roku 1989, tak byl postaven na velmi malebném místě u zátoky lipenského jezera, jaká dnes již v srdci Frymburka nejsou k dispozici. Dispozice třípodlažního objektu je 5+2 s užitnou plochou 250m2. V prvním podlaží je vstupní část (pavlač), chodba se schodištěm, WC s umyvadlem, prostorná nově zařízená kuchyň a velký obývací pokoj s přilehlou zimní zahradou, který je dominantou domu a přináší vysoký komfort bydlení. Ve druhém podlaží se nachází chodba se schodištěm, koupelna s WC a pračkou, dětský pokoj se vstupem na prosklenou lodžii, ložnice s balkonem, ze kterého je, stejně jako ze zimní zahrady, nádherný výhled na lipenské jezero. Dále pak dětský pokoj a šatna. V suterénu je bývalá garáž, která nyní slouží jako sklad sportovního vybavení, koupelna s WC, kuchyň, pokoj s krbem, domácí sklad, technická místnost a kotelna.
Nemovitost je postavená a zařízená s důrazem na kvalitu a detail. Dům je prodáván kompletně vybavený a zařízený, včetně potřebného příslušenství, připraven k okamžitému nastěhování. Dům je napojen na veřejný rozvod elektřiny, kanalizace a vody. Vytápění domu zajišťuje plynový kotel a navíc je zde krb. Ohřev TUV zajišťuje také plynový kotel.
Na zahradě jsou vzrostlé stromy poskytující stín a soukromí, grilovací zákoutí, propracovaný osvětlený skleník, pod kterým je nádrž na dešťovou vodu o objemu 6m3. Ze zahrady se přes verandu vchází do suterénu, který je ve stejné výškové úrovni a nebo po schodech do zimní zahrady. Městys Frymburk má rozsáhlou občanskou vybavenost a také nabízí bohaté možnosti zábavy a sportovního využití po celý rok. V těsné blízkosti je lyžařský areál Frymburk, který pro děti organizuje mnoho aktivit. V blízkosti domu je wellness, hřiště, tenisové kurty, cyklostezka atd.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej rodinného domu 250 m², Frymburk

Leden 12th, 2024 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.