Prodej rodinného domu 250 m² Chodouny

Cena: 10 650 000 Kč, prodej rozestavěného rodinného domu v obci Chodouny – Lounky.

Dům se nachází v překrásné lokalitě na okraji obce Chodouny, v blízkosti domu je nové multifunkční hřiště a fotbalové hřiště a z domu je krásný výhled do kraje a zeleně.

Současný stav domu: dům má dokončený interiér do stavu rozvodů elektřiny, vody, podlahového vytápění, podlah, vnitřních omítek.

Projekt domu je důmyslně navržen s ohledem na potřeby větší rodiny – velký obývací pokoj se speciálním komínem, jehož součástí je krbová vložka, dále prostorná vstupní chodba, 2 technické místnosti (jedna slouží jako skladovací prostor a má samostastný vstup do zahrady a ve druhé je umístěna veškerá technika – bojler, elektrokotel, příprava vody a odpadu na pračku, sušičku a technické umyvadlo, je zde i možnost napojení na studnu, která na pozemku v současné době není), dvojgaráž, zastřešení nad budoucí terasou s možností vstupu na terasu z obývacího pokoje a ložnice. Vedle kuchyňské linky je spižírna a koutek pro malou domácí kancelář.
V domě jsou dvě toalety a dvě koupelny (jedna velká hlavní a jedna menší, jež je součástí ložnice). V ložnici je dále šatna.

Dům je postaven z Porothermu, jako střešní krytina jsou použity kvalitní glazurované střešní tašky, střecha je vazníková s možností vytvoření půdního prostoru, který je možné využít jako další pokoj. Při stavbě bylo na tuto možnost pamatováno – v chodbě je ve stropě vytvořen vstup pro umístění schodiště.

Interiér je navržen a realizován designérkou kotoucova_interiery_design (precizně navržené detaily, k dispozici je vizualizace interiéru).

Pozemek je krajový, rovinatý a velmi prostorný. Pro bližší informace o této mimořádné nabídce neváhejte kontaktovat makléře. Ev. číslo: 647710.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej rodinného domu 250 m² Chodouny

Červen 30th, 2024 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.