Prodej rodinného domu 243 m² Praha 8

Cena: 12 990 000 Kč, Exkluzivně nabízíme k prodeji velkoryse řešený rodinný dům situovaný v městské části Praha 8 – Březiněves, který sestává ze 3 samostatných bytových jednotek o dispozici 3+1, 2+1 a garsoniéry + další příslušenství ( technické místnosti apod.)

Dům je tedy možné využívat jako dvougenerační nebo případně pronajímat po jednotkách.

Celková podlahová plocha rodinného domu činí 243m2 a dům stojí na pozemku o celkové rozloze 430m2. Dům prošel v nedávné době částečnou rekonstrukcí jako je nová střecha, topení, podlahové krytiny, plastová okna, el. kotel, sklepem, s vlastní studnou, vlastním parkingem. Možnost další dostavby, rekonstrukce, rozšíření domu, prostor pro fotovoltaické panely.

Plyn v domě není.

Dům je situovaný na 3. světové strany, slunný.

K dispozici je zahrada s bazénem, směrem do klidné části, s příjemným posezením, dětským koutkem

Městská část Praha 8 – Březiněves leží na severním okraji Prahy v sousedství Dolních Chaber, Čakovic a Ďáblic.

Březiněves disponuje komplexní občanskou vybaveností a skvělou dopravní dostupností. Nachází se zde mateřská školka, nákupní centrum s lékárnou i mnoho restaurací. V brzké době bude také zahájena stavba základní školy.

Březiněves je obklopena zelení a nabízí dostatek místa jak pro odpočinek a relaxaci, tak i aktivní sportovní vyžití. Je zde polyfunkční venkovní hřiště s umělým povrchem, fotbalový klub TJ Březiněves, tenisové kurty, beachvolejbalové hřiště, nebo fitness centrum.

V nedalekých Letňanech, vzdálených pouhých 5 minut jízdy, se pak nachází OC Letňany, multikino, sportovní areál se zimní halou a aquacentrem a také stanice metra C. Ještě blíž jsou pak možnosti nakupování v Globusu Čakovice. Pro cestu do centra metropole lze využít také nedaleké stanice metra Ládví, Střížkov nebo Letňany.

Právě díky občanské vybavenosti a skvělé dostupnosti se Březiněves stala v posledních letech vyhledávanou rezidenční lokalitou v Praze.

S financováním nemovitosti Vám velmi rádi pomůžeme za stále nejvýhodnějších podmínek na trhu. Při osobní prohlídce nejlépe posoudíte, zda je tento dům vhodný právě pro Vaše nové bydlení.

Pro více informací nebo sjednání prohlídky mě kontaktujte Máte-li zájem o více informací, přejděte prosím na

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej rodinného domu 243 m² Praha 8

Únor 26th, 2024 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.