Prodej rodinného domu 230 m² Humpolec

Cena: 11 900 000 Kč, Na prodej luxusní novostavba v Humpolci.

V srdci malebného města Humpolec, v žádané lokalitě ulice Emericha Dítě, se nachází tato reprezentativní novostavba s dispozicí 4+1. Na pozemku o ploše 1020 m² se rozkládá rodinný dům, jenž byl navržen s důrazem na moderní bydlení, komfort a praktičnost.

Vstup do domu vás přivítá prostornou vstupní chodbou, která plynule navazuje na hlavní chodbu. Zde se nachází vstupy do jednotlivých pokojů, a také do koupelny, vybavené nejmodernějšími zařizovacími předměty, spojuje elegance s funkcionalitou, a nabízí také druhé WC. Samostatné WC má také vstup přímo z chodby. Kuchyň, vybavená prvotřídními spotřebiči, je spojena s jídelním koutem a tvoří tak srdce domu, kde může rodina trávit společné chvíle. Obývací pokoj, prostorný a světlý, je ideálním místem pro odpočinek a relaxaci. Přímý vstup na terasu z obývacího pokoje rozšiřuje životní prostor a umožňuje vám vychutnat si výhled na zříceninu hradu Orlík.

Ložnice pro rodiče poskytuje klidné útočiště, zatímco dva světlé dětské pokoje nabízejí dostatek prostoru pro děti nebo pro hosty. Dům je dále doplněn šatnou, která poskytuje dostatek úložného prostoru.

Suterén domu představuje multifunkční prostor. Nabízí skladovací prostory, ideální pro uskladnění sezónních věcí, prádelnu a prostor, který je možné využít jako kancelář či provozovnu služeb s vlastním vchodem.

Dále je k dispozici půdní prostor, který je i z části pochozí. Využití dalšího prostoru na uskladnění sezónních věcí.

A co by to byl za dům bez garáže? Tato prostorná garáž poskytuje bezpečné parkování pro vaše vozidlo, zatímco další auta mohou parkovat přímo před domem.

Z inženýrských sítí je do domu zavedena elektřina, plyn, městský vodovod, odpad je řešen napojením na městskou kanalizaci. Vytápění je řešeno ústředním topením – vlastní plynový kondenzační kotel s ohřevem vody, v obytné části domu je také podlahové vytápění doplněné radiátory. Na pozemku se také nachází vlastní studna.

Kromě všech těchto prvotřídních specifikací je pro potenciální zájemce připravena 3D virtuální prohlídka od společnosti 3Dvirtualcz, což umožňuje prozkoumat každý kout domu z pohodlí vašeho domova. Díky detailním půdorysům můžete lépe pochopit rozložení a prostorové možnosti, které dům nabízí.

Pokud toužíte po moderním bydlení v klidné a přesto centrální části Humpolce, nechte se okouzlit tímto domem, který kombinuje luxus, komfort a funkcionalitu. Je to nejen místo k žití, ale skutečný domov. V případě zájmu o více informací, případně o osobní prohlídku, kontaktujte makléře společnosti. Ev. číslo: 25664.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej rodinného domu 230 m² Humpolec

Prosinec 27th, 2023 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.