Prodej rodinného domu 229 m² Poděbrady

Cena: 10 500 000 Kč, Zprostředkuji prodej patrového, rodinného domu – poloviny dvojdomu, který je situován na oploceném pozemku velikosti 642 m², v ulici Mánesova, Poděbrady II. Dům je zcela podsklepen, napojen na veřejnou přípojku elektřiny, vody, plynu a kanalizace. Vytápění zajišťuje plynový kotel, teplá voda je přivedena z bojleru.

V přízemí domu se nachází vstupní zádveří, chodba, kuchyň, jídelna, pracovna navazující na obývací pokoj a koupelna se sprchovým koutem. Z obývacího pokoje je vstup do prostorné zimní zahrady a odtud na zahradu za domem. Ze zimní zahrady lze projít i do suterénu domu.

V 1. patře se nachází tři pokoje, koupelna se sprchovým koutem a WC.

Suterén pod celou plochou domu nabízí velké možnosti nejen pro domácí využití, ale i pro budoucí komerční, například provozování kosmetického či kadeřnického studia, masáží aj. Momentálně zde najdeme atelier, pracovnu, saunu, koupelnu s rohovou vanou, prádelnu, technickou místnost a dílnu s bohatým vybavením.

Na zahradě je velká, krytá pergola s posezením a zavedenou elektřinou. Zahrada je zatravněná, místy osázena okrasnou zelení a slouží k relaxaci a odpočinku.
Na dům navazuje zděná garáž pro parkování jednoho automobilu. Dům je střežen kamerovým systémem.
U této nemovitosti rozhodně stojí za zmínku i velice dobré sousedské vztahy.
Pokud hledáte bydlení v lázeňském městě, které nabízí bohatou občanskou vybavenost, zajímavé a vyhledávané kulturní akce během celého roku, má výbornou dostupnost do Prahy nebo Hradce Králové a tento dům vás zaujal, kontaktujte mě na uvedeném tel. čísle. Ev. číslo: 26265.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej rodinného domu 229 m² Poděbrady

Březen 13th, 2024 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.