Prodej rodinného domu 226 m² Čelákovice

Cena: 19 200 000 Kč, Sterling reality Vám nabízí k prodeji moderní nízkoenergetickou novostavbu dvojdomu s dispozicí 2x 5+kk a 4 parkovacími místy v novém rezidenčním projektu “na klíč” ve městě Čelákovice-Záluží (ul. V Zahrádkách), okr. Praha – východ. Výstavba zahájena, předpokládaný termín dokončení domu a kolaudace: červen/červenec 2024, k nastěhování: srpen 2024.

Cihlová novostavba s budoucí dispozici 2x 5+kk, celková podlahová plocha obou jednotek 226 m2, 4x parkovací stání, pozemek 700 m2 (z toho zast. plocha 150 m2). Dvojdům se prodává kompletně dokončený (!) včetně: tepelného čerpadla (každá jednotka má vlastní), podlahových krytin a sanity, zařizovacích předmětů do koupelny, atd. Energetická náročnost budovy (PENB): třída “B” – velmi úsporná (nízké náklady na provoz). Do konce roku jsou možné pro kupujícího klientské změny – např. vlastní výběr podlahových krytin a obkladů, int. dveří, sanity, barvy fasády, atd.

Město Čelákovice nabízí veškerou občanskou vybavenost: 2x základní škola, 3x mateřská školka, zdravotní středisko a lékárny, zubař, OÚ, obchody a supermarkety (Tesco, Albert, Lidl, atd.), kavárny a restaurace, krytý plavecký bazén, atd. Ve městě je vlak s přímím spojením do Prahy 3x do hodiny (cesta do Prahy trvá cca 27min), autem Praha – Černý Most 16min, centrum Prahy cca 25-30min, Brandýs n. Labem 10min, Říčany cca 15min. V okolí je také krásná příroda vč. známé cyklostezky podél řeky Labe.

Na koupi nemovitosti je možné čerpat hypoteční úvěr, který Vám zdarma a za výhodných podmínek zajistí v případě zájmu náš úvěrový specialista. Ilustrační foto + foto z projekt. dokumentace. Cena je za kompletně dokončený dům s 2 jednotkami a je konečná vč. provize RK. Přístup z obecní komunikace. Více informací u makléře.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej rodinného domu 226 m² Čelákovice

Září 16th, 2023 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.