Prodej rodinného domu 224 m2, Nejdek

Cena: 2 990 000 Kč, Nabízíme k prodeji rodinný dům o celkové výměře pozemků 1940 m2 v klidné a vyhledávané lokalitě Bernov, Nejdek. Velký dům, vhodný pro větší rodinu prošel v minulosti dílčí rekonstukcí, PVC okna, nové krovy, střecha ( započato zateplení ), elektrika v mědi.
Vytápění zajišťuje kotel na tuhá paliva s rozvody topení do všech místností, voda z vlastní studánky, odpad jsou svedeny do jímky, teplá voda – bojler. V přízemí domu najdeme zádveří, samostatnou kotelnu, kuchyň, obývací pokoj, místnost, koupelnu a 2x WC, v patře pokoj s velkým patrem pro spaní, 2 místnosti, půdní komoru pro uskladnění věcí a velký prostor s možností vybudování dalšího obytného prostoru. Přestavbou lze z domu vybudovat dvougenerační bydlení. U domu jsou další stavby, které sloužily jako stáje, kurník, chlívek atd.. Zahrada 1636 m2 je převážně orientovaná na jižní stranu, neoplocená. Vedle pozemku se nachází louka ve vlastnictví obce, která je v pronájmu současného majitele domu. Nemovitost je tak vhodná pro miovníky přírody a k chovu zvířat. K nemovitosti jsou k dispozici veškeré nákresy domu a taktéž zpráva statika, lze financovat hypotékou, kterou vám rádi a zdarma pomůžeme vyřídit v rámci našich služeb. Bernov je klidná obec, nedaleko Nejdku, kde se nachází veškerá občanská vybavenost s pracovní příležitostí, Karlovy Vary 15 km. Bernov je místem klidu, obklopen loukami, lesy a nabízí tak bydlení, či rekreaci mimo ruch města.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej rodinného domu 224 m2, Nejdek

Květen 5th, 2024 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.