Prodej rodinného domu 2186 m² Soběšice

Cena: 3 300 000 Kč, Prodej rodinného domu, 86 m², Soběšice u Sušice – Ráj pro milovníky Šumavy
Nabízíme k prodeji malebnou nemovitost v obci Soběšice, nedaleko města Sušice, ideální pro milovníky přírody a turistiky.

Popis nemovitosti:
Dům:
Jedná se o rodinný dům s přilehlou stodolou a garáží, který má potenciál stát se vaším vysněným domovem. Dům je v původním stavu a vyžaduje investici do rekonstrukce. Dispozičně 2+1: vstupní veranda, obývací pokoj, kuchyň, WC, koupelna a pokoj.

Pozemek:
Nemovitost stojí na rozsáhlém pozemku, jehož část je využitelná jako dvě stavební parcely o celkové výměře 1316 m². Celková plocha pozemku k prodeji je 2186 m². Parcela je rovinatá a podle územního plánu vhodná pro další výstavbu, což otevírá možnosti pro další rozšíření či výstavbu.

Zahrada:
Krásná zahrada nabízí dostatek prostoru pro relaxaci, zahradní party nebo pěstování zeleniny. Vytvořte si svůj vlastní zelený ráj přímo před domem.

Poloha:
Soběšice jsou situovány v předhůří Šumavy, což je ideální pro milovníky přírody a turistiky. Okolní krajina vás okouzlí svým klidem a nádhernými výhledy. Hezká lokalita je vhodná jak pro trvalé bydlení, tak pro využití rekreačního potenciálu místního území.

Výhody:
Nižší ceny: Oproti centrální Šumavě jsou ceny nemovitostí v Soběšicích obvykle nižší. Získejte více za své peníze.
Klidná lokalita: Ideální pro ty, kteří hledají útočiště od ruchu města a chtějí si užívat klid a přírodu.
Wellness: V okolí se nachází hotel AGRI s krytým bazénem, saunou a dalšími wellness službami. Dopřejte si relaxaci po náročném dni.
Rodinné zázemí: Hned za domem je škola a školka s dětským hřištěm.
Pokud máte zájem o tuto nemovitost, neváhejte nás kontaktovat. Jsme realitní kancelář s dlouholetou zkušeností a rádi vám pomůžeme. Ev. číslo: 31279.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej rodinného domu 2186 m² Soběšice

Květen 29th, 2024 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.