Prodej rodinného domu 215 m² Niměřice

Cena: 6 200 000 Kč, Soccer Reality má pro vás jedinečnou nabídku – prodej dvojdomu, který je z jedné poloviny plně obyvatelný a v druhé polovině před kompletní rekonstrukcí umožňující realizaci dle vlastních představ. Koupě této nemovitosti je tedy ideální příležitostí pro zajištění bydlení nebo rekreačního bydlení dvou (i větších) rodin.

Objekt se skládá z dvou rodinných domů, které mají každý přístavbu vstupní verandy. První moderně zrekonstruovaný dům má dvě nadzemní podlaží a podkroví se sedlovou střechou. Jedná se o dům o dispozici 5+1 a výměře 114 m2. V přízemí se společně se zádveřím nachází koupelna se sprchovým koutem, umyvadlem a závěsným WC. Ze zádveří je vstup do kuchyně s jídelním koutem, ve které se nachází kuchyňská linka s dřezem a kachlová kamna na tuhá paliva. Z kuchyně je vstup do obývacího pokoje a vstup na schodiště do 2.NP. Ve 2.NP je hala, ze které je vstup do dvou samostatných pokojů a ve které se nachází schody do podkroví s krycím poklopem. V podkroví pak najdete dva průchozí pokoje.

Druhá polovina dvojdomu je před kompletní rekonstrukcí. Sestává z dvou nadzemních podlaží a podstřešním prostorem. Rekonstrukcí by měl vzniknout prostor o dispozici 3+1 s příslušenstvím. Podlahová plocha této obytné části je 101 m2. V celém objektu byla v předstihu provedena výměna oken z původních dřevěných za okna plastová. Byly zahájeny práce na nových elektrorozvodech.

Okolní pozemky kolem celého dvojdomu čítají celkem 1229 m2 a nachází se na nich zděná kůlna, dřevěná kůlna a odpadní jímka s drenážním systémem, zděná garáž a kůlna se vstupem do sklípku, dva původní hospodářské objekty, odpadní jímka. Vše je pro kompletní představu nutno vidět osobně.

Objekt je napojen na obecní rozvod vody a elektro. Kanalizace je řešena jímkou s drenážním systémem. Zrekonstruovaná část dvojdomu je vytápěna kachlovými kamny v kuchyni na tuhá paliva a elektrickými přímotopy.

Nemovitost se nachází v zástavbě dalších rodinných domů a rekreačních objektů. V obci Niměřice se nachází obecní úřad a pošta. V blízké Mladé Boleslavi vzdálené pouhých 16 km však naleznete veškerou občanskou vybavenost. Autem jste tam do 20 minut. Dalším okolním městem s plnou občanskou vybaveností jsou Benátky nad Jizerou, které jsou ještě blíže – do 15 min autem.

Autobusové spojení je zde zajištěno, zastávka je 500 m od nemovitosti. Okolní oblast je vhodná pro milovníky přírody k pěším i cyklovýletům.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej rodinného domu 215 m² Niměřice

Červen 7th, 2024 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.