Prodej rodinného domu 190 m² Předín

Cena: 4 208 000 Kč, Zprostředkujeme vám prodej rodinného domu v Předíně. Stavba o přízemní dispozici 3+1 dále disponuje sklepem a půdou, která poskytuje dostatek úložného prostoru. Objekt je celkově v udržovaném stavu, zánovní střecha, plastová okna. Před domem je menší předzahrádka, ve dvoře pak několik dílen a zahrada, na niž je přístup z obecní komunikace.
Součástí prodeje je také další zahrada nedaleko od domu.
Hlavní stavba je obklopena několika dílnami, což ocení každý kutil nebo řemeslník.
Pokud se rozhodnete pro koupi, máte možnost ponechat si stávající vybavení domu, nebo si prostor zařídit dle vlastních představ. Tato flexibilita umožňuje novým majitelům snadný přechod a okamžité nastěhování.
Nezmeškejte příležitost stát se majiteli tohoto domova s bohatým potenciálem a výhodnou polohou. Obec Předín protíná silnice I/23, která přes Vysočinu propojuje jižní Čechy s jižní Moravou a také se nedaleko protíná hlavním tahem I/38 na Znojmo a Rakousko. Díky tomu je zde výborná dopravní dostupnost. Třebíč i Telč vzdáleny pouhých 18 km, do Jihlavy je to 28 km. V obci je pošta, obchod s potravinami a mateřská i základní škola.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej rodinného domu 190 m² Předín

Únor 2nd, 2024 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.