Prodej rodinného domu 188 m² Květnice

Cena: 19 000 000 Kč, Exkluzivně nabízím téměř nový, velmi úsporný rodinný dům v krásné obci sousedící s Prahou.
 
Nízkonákladový dvoupodlažní rodinný dům, (pozn. energetická náročnost třídy “B” = velmi úsporná stavba), zkolaudovaný v roce 2019 se rozkládá na velkorysém pozemku o celkové výměře 1.067 m².
Dům je dispozičně řešen jako 5+kk s několika dalšími místnostmi. Za hlavním vchodem následuje chodba s prostornou vestavěnou skříní na odložení svršků a bot. Napravo od hlavního vstupu je koupelna a technická místnost osazená velkým bojlerem a technologií pro tepelné čerpadlo a chytrou fotovoltaiku. Nalevo od vchodu je schodiště do prvního patra a vchod do pokoje pro hosty.
V rozlehlém obývacím pokoji na vás dýchne atmosféra klidného bydlení. Kompletně a luxusně vybavená prostorná kuchyň je ideální pro nadšené kuchaře!
V druhém podlaží pak kromě velké, druhé koupelny najdeme ložnici osazenou velmi prostornou, precizně provedenou vestavěnou skříní. Vedle koupelny najdeme šatnu a vetší dětský pokoj. Naproti koupelně pak najdeme i druhý, menší dětský pokoj.
 
Přímo z obývacího pokoje je vstup na zastřešenou terasu s krásným pohledem na celou zahradu. Zahrada je zatravněná, osázená okrasnými rostlinami. Na terase je kromě zahradního nábytku i gril Weber. Od grilování si pak můžete odskočit do vyhřívaného bazénu. Bazén je vybaven také výkonným protiproudem se kterým si i na obyčejném zahradním bazénu můžete pravidelně a velmi dobře kondičně zaplavat. Čistota vody je zajištěna pískovou filtrací v kombinaci s generováním chloru ze slané vody. Nemusíte se tedy zlobit s nějakými smradlavými chlorovými tabletami. Vodu tu máte jako v moři.

Dům má vlastní vrtanou studnu s čerpadlem. V technické místnosti je kohoutek, kterým můžete vodu ze studny nasměrovat nejenom do zahradní hadice pro zavlažování ale také do dvou záchodů. Toalety tedy splachujete nikoliv normální placenou městskou vodou ale výrazně levněji vlastní vodou ze studny. Vytápění v přízemí je řešeno podlahovým topením. V prvním patře pak jsou v každé místnosti radiátory. Vše napojeno na tepelné čerpadlo a fotovoltaiku s velkou baterií. Dům je velmi energeticky úsporný. V praxi při měsíčních nákladech na elektřinu kolem 4500 Kč máte celou zimní sezonu v celém domě krásně teploučko, nikdy se vám nestane, že byste neměli dostatek horké vody a od března do října se můžete koupat v bazénu s teplotou vody nonstop vyhřátou třeba na 30 °C. Koupací sezonu můžete mít v tomto domě opravdu dlouhou.

Do prostorné garáže se pohodlně vejdou 2 vaše vozy. Vedle garáže nejdete i prostornou, bohatě vybavenou dílnu s dalšími úložnými prostory. Za elektricky ovládanou branou je na pozemku vydlážděné místo klidně pro 5 dalších aut. Můžete s klidem pozvat spoustu přátel. Jejich auta se k vám pohodlně vejdou.

Květnice je klidná obec, která je ideální pro rodiny hledající únik od městského shonu. Díky výborné dostupnosti do Prahy (cca 30 minut autem do centra) nabízí pohodlné spojení s městem pro práci či zábavu. Lokalita je vhodná pro každého, kdo potřebuje být v občasném i každodenním kontaktu s hlavním městem. V blízkém okolí nejsou žádné velké dopravní tepny a tak i s otevřenými okny uslyšíte jenom naprosté ticho. Doporučuji zájemcům o klidné a kvalitní bydlení!
 
Vše je připraveno k okamžitému nastěhování. Financovat koupi můžete i hypotečním úvěrem, který Vám sám pomůžu zařídit s těmi nejlepšími možnými podmínkami. Budu se těšit na osobní setkání. Doporučuji udělat si čas a dům vidět, až teprve osobní prohlídka a dům samotný na Vás zapůsobí tím správným dojmem.
Neváhejte tedy a domluvte si prohlídku. Mezitím můžete vyzkoušet virtuální prohlídku: https://my.matterport.com/show/?m=zdsGjsFL9hg Máte-li zájem o více informací, přejděte prosím na

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej rodinného domu 188 m² Květnice

Červenec 2nd, 2024 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.