Prodej rodinného domu 178 m² Těrlicko

Cena: 5 480 000 Kč, Připravili jsme pro Vám nabídku prodeje rodinného domu v obci Těrlicko. Dům je řešen jako dvougenerační, s možností rozšíření o půdní vestavbu. Celková obytná plocha dvou pater je 178 m2, viditelných i na přiloženém půdorysu. Dům nabízí velikou variabilitu možností využití a to jak na bydlení, tak díky své poloze i ke komerčnímu využití.

Něco z technických údajů. Celý dům je zděný, celopodsklepený, kolaudovaný v roce 1974. Je rozdělen na dvě patra, jak jsme již zmínili s možností vybudování půdní vestavby. Napojen je na inženýrské sítě, jako obecní kanalizaci, elektřinu, obecní vodovod a plyn. Postupně dům prošel modernizací a to od roku 2014 do roku 2019 kdy byla výměna krytina střechy (eloxovan .plech), okapy, žlaby-měď r.2014, výměna plynového kotle UT (Thermona) r.2016, výměna kotle UT tuhá paliva – dřevo, uhlí, koks (Viadrus Herkules U 26 ECO 22,5 kW třída 3 r.2016, výměna oken za plastová, výměna venkovního odpadního potrubí (plast), (veřejná kanalizace) r.2019. Uff, doufám, že to bylo vyčerpávající.

A teď něco z okolí a vybavenosti. V obci je vše, co k životu potřebujete a to jak obchody, lékaři, sportoviště, ale třeba i masáže, kulturní centrum atd. Dopravní spojení do okolních měst je prakticky za rohem.

Financování? To umíme zajistit, stačí se jen zeptat.

Neváhejte a domluvte si prohlídku ještě dnes.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej rodinného domu 178 m² Těrlicko

Únor 19th, 2024 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.