Prodej rodinného domu, 170 m 2

Cena: 4 990 000 Kč, V zastoupení majitele nabízíme k prodeji rodinný dům v obci Kosova Hora, okres Příbram. Dům se skládá ze dvou nadzemních podlaží a je částečně podsklepen (cca 15 m2). Zastavěná plocha domu je 121 m2, celková výměra pozemku pak 1414 m2.
Dispozice domu:
V přízemí se nacházejí 4 oddělené pokoje, velká koupelna s kuchyní, komora a samostatná toaleta.
V 1.patře domu jsou pak tři samostatné pokoje a další dvě komory využívané jako sklad.
Dům je vybaven původními dřevěnými okny a podlahami. Vytápění zajištěno kotlem na pevná paliva s akumulační nádobou. Střecha domu je pokrytá taškami a je v dobrém stavu. Součástí pozemku je garáž s dílnou a kůlna, jejich zastavěná plocha odpovídá dalším 120 m2. Zahrada okolo domu je rovinatá s ovocnými stromy a svou rozlohou uspokojí každého, kdo hledá dostatečný prostor pro svou rodinu i koníčky.
Dům je napojen na obecní kanalizaci i vodovodní řad, ale na pozemku je budoucím majitelům k dispozici i studna s užitkovou vodou. Nemovitost je pak umístěna necelý kilometr od centra města a doslova sousedí s autobusovou a vlakovou zastávkou.
Kosova Hora je obec v těsné blízkosti Sedlčan a svým obyvatelům nabízí kromě historického centra s zámkem, kostelem i farou, zázemí v podobě mateřské a základní školy, sokolovnu, fotbalové a petanqové hřiště a kulturní dům. Obec disponuje i nákupními a restauračními možnosti a pravidelnými autobusovými i vlakovými spoji do Sedlčan.
PENB: G* (údaj není k dispozici, bude aktualizován).
Při kontaktu s RK prosím uvádějte evidenční číslo 40028101.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej rodinného domu, 170 m 2

Květen 5th, 2024 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.