Prodej rodinného domu 160 m2, Bílý Kostel nad Nisou

Cena: 8 990 000 Kč, Jestliže hledáte rodinný dům, který bude odrážet Vaši jedinečnost, a který bude držet krok s Vašim aktivním životním stylem blízko všeho, co Vám Bílý Kostel nad Nisou může nabídnout, tak jste ho právě našli.

Tento patrový, cihlový, rodinný dům o výměře 160m2 stojí na oploceném pozemku o výměře 585m2, dům má velice nízkou energetickou náročnost PENB/B. Je napojen na městský vodovod, elektřinu, plyn, odpady jsou řešeny čističkou a pro teplo domova jsou zde krbová kamna s výměníkem a vodovodní podlahové topení.

V interiéru byly zachovány čisté linie a vzdušnost, kde v jižní části přízemí se nachází společenský prostor s krbovými kamny, na které navazuje kuchyně s barovým pultem. Je zde vstup na terasu, kde prodloužený přesah střechy skýtá příjemné posezení v horkých dnech se sklenkou dobrého vína a nevyžene Vás ani letní bouřka. Chodba s vestavěnou skříní Vás zavede do dalšího prostorného pokoje, kde mohou být napojena další krbová kamna a je zde též vstup na terasu. Za tímto pokojem je schovaná ložnice, kde budete mít naprosté soukromí. V severní části domu je koupelna s vanou i sprchovým koutem.

Schodiště pak vede na galerii, která může sloužit jako obývací pokoj s kuchyňským koutem, je zde veškerá připravenost, včetně možnosti napojení dalších krbových kamen. Pokud se budete chtít konejšit krásným výhledem na okolní lesnaté kopce, pak Vás k tomu láká východně orientovaný balkón, který je přes celou šířku domu.
Dále jsou zde 2 dětské pokoje a nadčasová koupelna. Celý dům může být rozdělen na 2 bytové jednotky.
Bílý Kostel nad Nisou leží 3 km západně od Chrastavy, 11 km od Liberce a 7 km od Hrádku nad Nisou. Vsí pod ještědsko-kozákovským hřbetem protéká Lužická Nisa.
Vesnice leží při silnici z Hrádku nad Nisou do Liberce, s oběma městy má také železniční spojení.
Ve vsi je mateřská a první stupeň základní školy, pak také potraviny, restaurace, fotbalové hřiště, dvě dětská hřiště a cyklostezka.

Pro více informací mne naváhejte kontaktovat

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej rodinného domu 160 m2, Bílý Kostel nad Nisou

Březen 29th, 2021 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.