Prodej rodinného domu 156 m² Ketkovice

Cena: 5 775 000 Kč, Ve výhradním zastoupení si Vám dovolujeme nabídnout k prodeji rodinný dům po částečné rekonstrukci 6+1 s garáží v obci Ketkovice. Dům je vytápěn moderním úsporným a komfortním tepelným agregátem (tepelné čerpadlo – Fujitsu). Obytná plocha domu tvoří 156 m2, na které se nachází šest pokojů, kuchyň, koupelna a dvě toalety. Návaznost, umístění a rozměry pokojů si prosím prohlédněte v obrázkách na 3 D půdorysu. Dům je částečně podsklepen, plocha sklepů 11 m2, celková plocha pozemku má 1.114 m2. Hospodářské stavení pro chov zvířat a garáž je součástí dvoru do kterého můžeme pohodlně najet i rozměrným autem z ulice, ze dvoru se přechází do odpočinkové zahrady s ovocnými stromy.
Z rekonstrukcí bylo provedeno: rozvody elektřiny v mědi, radiátory, plastová okna, rozvod vody, nová koupelna, zateplení půdy (tepelně izolační vata-ROCKWOOL). Voda je k dispozici obecní i studniční (možno libovolně volit), kanalizace obecní, přípojka plynu před domem.
Měsíční náklady na vytápění domu díky tepelnému čerpadlu vychází na 4.500, -/měsíc
Ketkovice jsou obec v okrese Brno-venkov v Jihomoravském kraji. Nacházejí se na západním okraji okresu, 20 km západně od Brna a 7 km severozápadně od Oslavan. V Ketkovicích je základní škola prvního stupně, mateřská škola, smíšené zboží.
Průkaz energetické náročnosti nebyl zatím vypracován, proto se dle zákona uvádí hodnota G.
Rádi Vám pomůžeme s vyřízením HÚ. Pro více informací, nebo prohlídku, volejte makléře.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej rodinného domu 156 m² Ketkovice

Říjen 17th, 2023 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.