Prodej rodinného domu 140 m2, Ledce

Cena: 8 590 000 Kč, Nabízíme k prodeji RD 5+1 s výměrou 140 m2 se zastavěnou plochou 75 m2, se zahradou a pozemkem o celkové výměře 1209 m2. Dům z roku 2015 v perfektním stavu, v klidné části obce Ledce cca 6 km od Plzeňské čtvrti Bolevec.
Dům členěn – 1NP obývací pokoj s kuchyní + komora(spíž), dále pracovna(šatna, případně ložnice), dále sprchový kout + toaleta a technická místnost. V 2NP tři ložnice a prostorná koupelna.
Kuchyň vybavena moderními spotřebiči – indukční varná deska, digestoř, trouba a myčka. Podlahy opatřeny dlažbou a plovoucí podlahou. Voda vlastní, z vrtu – domácí úpravna vody.
Střešní krytina Bramac. Sedlová střecha s polovalbami. Zdivo Ytong 37,5 cm. Stropy MIAKO. Podlahy 1NP tepelně izolovány 80 mm polystyren, v podkroví podlahová izolace 30 mm. V podkroví sádrokartonové podhledy – zateplení 20 cm minerální vln. Okna plastová – dvojsklo DITHERM (0,79 W/m2.K.),vchodové dveře Europrofil s bezpečnostním celoobvodovým kováním. Nízké provozní náklady.
Teplá voda z boileru. Topení řešeno plynovým turbo kotlem Junkers se zásobníkem na TUV. Odpady svedeny do jímky, připravená přípojka na kanalizaci – kanalizace v obci spuštěna – momentálně před podpisem smlouvy o jímání odpadních vod s obcí.
Před domem dvě parkovacích stání – nabízí se alternativa zastřešeného stání pod pergolou.
V zadní části objektu zastřešené posezení s grilem. Zahrada vzrostlá, udržovaná se zahradním domkem na nářadí a zahradní techniku. Zadní část pozemku až k potůčku, neoploceno. V obci školka a základní škola do 5. ročníku, dále supermarket.

S financováním Vám pomůže konzultant Swisslife Select.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej rodinného domu 140 m2, Ledce

Říjen 22nd, 2023 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.