Prodej rodinného domu 140 m² Petrov

Cena: 3 690 000 Kč, Dumrealit.cz Vám zprostředkuje výjimečnou příležitost stát se majitelem rodinného domu se zahradou v malebné lokalitě Petrov u Hodonína. Tento domov nabízí kombinaci komfortního bydlení, praktickosti a skvělé dostupnosti.

Rodinný dům se rozprostírá na pozemku o celkové velikosti 947 m², z čehož zastavěná plocha domu činí 170 m² a zahrada poskytuje úžasných 777 m² pro vaše rodinné aktivity, relaxaci nebo zahradničení. Nemovitost se skládá ze dvou bytových jednotek – první 2+1 a druhá 1+1, což nabízí flexibilitu pro velkou rodinu, případně šanci ponechat si jednu jednotku pro sebe a druhou pronajmout. První bytová jednotka o velikosti 2+1 zahrnuje kuchyň, obývací pokoj, ložnici a WC. Druhá bytová jednotka 1+1 se skládá z technické místnosti, ložnice, koupelny a obývacího pokoje spojeného s kuchyní.
V celém domě je provedena kompletní elektroinstalace v mědi, s výjimkou svítidel ve stropě, které jsou z hliníku. Dům s dobrým stavem objektu je připravený i na rekonstrukci podle vašich představ.
Pro vaše vozidla je připraveno bezpečné parkování ve dvoře s průjezdnými vraty, které jsou dostatečně široká (2,7 m) a vysoká (3 m) pro pohodlný vjezd.

Lokalita rodinného domu v Petrově u Hodonína je dalším z jeho mnoha předností. Občanská vybavenost zahrnuje vlakovou i autobusovou zastávku, poštu, základní i mateřskou školu, obchod, knihovnu, dětské hřiště, restauraci, zdravotnické zařízení, cyklostezky, přístav a vinné sklípky. Pro milovníky přírody a aktivity na čerstvém vzduchu nabízí lokalita široké možnosti využití volného času.

Nedaleká Strážnice (3,7 km) a Hodonín (15 km) rozšiřují nabídku občanské vybavenosti a kulturních zážitků.

Cena nemovitosti je stanovena na 3 690 000 Kč.

Na zateplení vaší nemovitosti můžete získat dotaci až do výše 800.000 Kč včetně výměny oken, a k tomu další atraktivní bonusy.

Neztrácejte čas a přijďte se podívat na domov, který by mohl být právě vaším. Tato nemovitost představuje nejen skvělou investici, ale i příležitost pro klidné a pohodlné bydlení. Neváhejte nás kontaktovat pro další informace nebo pro domluvení prohlídky. Těšíme se na vaši návštěvu a případné dotazy. Ev. číslo: 646879.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej rodinného domu 140 m² Petrov

Duben 11th, 2024 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.