Prodej rodinného domu 140 m² Horní Bečva

Cena: 3 999 000 Kč, Vítejte v chráněné krajinné oblasti Moravskoslezských Beskyd v obci Horní Bečva, kde se tento pohádkový rodinný dům nachází.

Dům je velmi prostorný a nachází se ve vyhledávané turistické lokalitě, díky čemuž muže být vhodnou variantou k bydlení pro vícečlennou rodinu, či vhodnou investiční příležitostí ke krátkodobému rekreačnímu pronájmu.

Dům má dvě podlaží a půdní prostor, který nabízí možnost vybudování dalších obytných místností.

Zahrada je skvěle udržovaná a nabízí dostatek soukromí a prostoru k odpočinku a relaxaci.

Dům je výjimečný nejen svým okouzlujícím interiérem a zahradou, ale také díky své poloze.

Tato nádherná horská lokalita je místem, kde se budete cítit jako doma především díky čistému vzduchu a díky velkému množství využití outdoorových aktivit.

Dům se nachází v horské obci jen 12 km východně od Rožnova pod Radhoštěm v letních měsících můžete využít nedalekou přehradu, která nabízí možnost vodních sportů a koupání. V zimě jsou pak výhodou blízká lyžařská střediska.

Pokud rádi podnikáte dobrodružství na kole nebo na inlinech, pak jste na správném místě. Malebné cyklostezky vás zavedou skrze nádhernou přírodu a historické památky přímo do srdce Rožnova pod Radhoštěm.

Přímo ve městěnajdeme také veškerou občanskou vybavenost školy, školky, zdravotní zařízení, supermarkety i restaurace.

Pokud hledáte nejen pohodlný domov pro svou rodinu, ale i zajímavou investiční příležitost v oblasti rekreačního pronájmu, je tento dům v Horní Bečvě tou pravou volbou.

Nenechte si ujít tuto výjimečnou nabídku. Pro více informaci mě neváhejte kontaktovat a domluvit se na prohlídce.

Budu se na Vás těšit!

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej rodinného domu 140 m² Horní Bečva

Květen 17th, 2024 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.