Prodej rodinného domu 140 m² Cerhenice

Cena: 12 998 000 Kč, prodej rodinného domu 5+kk s garáží o celkové užitné ploše 140m², se nachází v městysu Cerhenice.

Dům stojí na vlastním oploceném pozemku o výměře 813m².¨

Jedná se o nemovitost v klidné části obce. V ulici Blanky Waleské – obytná zóna, slepá ulice.

Dispozice přízemí: vstupní chodba, samostatné WC, koupelna se sprchovým koutem. Hlavní obytná část je tvořena prostornou kuchyní s vestavěnými spotřebiči a jídelnou, obývacím pokojem se vstupem na terasu o výměře 20m² a jednou obytnou místností.

Dispozice v 2.NP: 3 obytné místnosti, koupelna s rohovou vanou, sprchovým koutem a WC. Dále je možnost využití úložných půdních prostor.

Topení domu je řešeno novým plynovým kondenzačním kotlem a krbovou vložkou s teplovodním výměníkem, který je možné kombinovat. K domu náleží vlastní vrt s pitnou vodou, který jde kombinovat s městským vodovodem. Je zde také automatická úpravna vody-změkčovač. Jsou zde plastová okna s žaluziemi a sítěmi proti komárům.

Součástí domu je prostorná garáž s automatickými garážovými vraty, průtokovým ohřívačem a nerezovým pracovním dřezem (rovněž s úložnými půdními prostory), s technickou místností se samostatným vstupem na zahradu. Na zahradě se nachází zahradní domek, nově vybudovaný bazén s pískovou filtrací a s automatickým tepelným čerpadlem.

O úpravu vody v bazénu se stará automatická řídící jednotka AQUA OXI (bez chlórová úprava vody). Dále, pak k odpočinku slouží nová pergola.

Městys Cerhenice je příjemná prosperující obec s veškerou občanskou vybaveností, je zde Obecní úřad, nově zrekonstruovaná ZŠ, nově postavená MŠ školka, Abba školka pro děti s autismem, lékař pro děti a dospělé, dům s pečovatelskou službou pro seniory, denní stacionář, 2 dětská hřiště – Keltské a Workoutové. Centrum pro vzdělávání dětí, spolkový dům, fotbalový stadion, dva obchody, řeznictví, hospůdka. Poblíž hlavního nádraží pak nalezneme parkovací dům a venkovní letní kavárnu. Vzhledem k hezké lokalitě s docházkovou vzdáleností do školky a školy, a dále s přihlédnutím na důraz bezpečné dopravy v obci, je tato nabídka velmi vhodná zejména pro rodiny s dětmi.

Dopravní dostupnost: Vlak (Praha-Kolín), bus.

Jedná se o velmi zajímavou nabídku bez dalších investic do rekonstrukce. Ev. číslo: 26357.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej rodinného domu 140 m² Cerhenice

Duben 5th, 2024 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.